Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lipca 2010, 17:28

autor: Jiker

Demo Kane & Lynch 2: Dog Days dla wszystkich od 26 lipca

Firma IO Interactive poinformowała, że demo gry akcji Kane & Lynch 2: Dog Days w wersjach na PC i Xboksa 360 zostanie udostępnione wszystkim zainteresowanym 26 lipca, czyli w najbliższy poniedziałek. Dotąd mogli się w nie zaopatrzyć jedynie wybrani posiadacze Xboksa 360 (a od kilku dni także użytkownicy PlayStation 3).

Firma IO Interactive poinformowała, że demo gry akcji Kane & Lynch 2: Dog Days w wersjach na PC i Xboksa 360 zostanie udostępnione wszystkim zainteresowanym 26 lipca, czyli w najbliższy poniedziałek. Dotąd mogli się w nie zaopatrzyć jedynie wybrani posiadacze Xboksa 360, a od kilku dni także użytkownicy PlayStation 3.

Demo Kane & Lynch 2: Dog Days dla wszystkich od 26 lipca - ilustracja #1

Wersja demonstracyjna Kane & Lynch 2: Dog Days pozwala sprawdzić zarówno tryb dla jednego, jak i wielu graczy. W jednym z poziomów kampanii wcielamy się w Lyncha, a oprócz tego bierzemy udział w sieciowej rozgrywce w trybie Fragile Alliance. Razem z drużyną kompanów dokonujemy napadu i zbieramy pieniądze, a przeciwnicy mają nam w tym przeszkodzić.

Przypominamy, że pełna wersja przygód byłego najemnika Kane’a oraz schizofrenika Lyncha zadebiutuje na europejskim rynku 20 sierpnia i będzie dostępna na pecetach, Xboksie 360 i PlayStation 3. W grze zostaniemy przeniesieni do Szanghaju, jednego z największych i zarazem najbardziej skorumpowanych miast Chińskiej Republiki Ludowej.