Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2010, 17:00

autor: Jiker

Xbox Fun Day 2010 - szczegóły turniejów oraz nowy konkurs z zaproszeniami do wygrania

Xbox Fun Day 2010 zbliża się wielkimi krokami (27-29 sierpnia). Impreza dedykowana fanom marki Xbox 360 zapowiada się bardzo obiecująco, na co spory wpływ mają liczne atrakcje. Jednymi z istotniejszych będą turnieje, których oficjalna lista została właśnie potwierdzona przez polski oddział firmy Microsoft.

Xbox Fun Day 2010 zbliża się wielkimi krokami (27-29 sierpnia). Impreza dedykowana fanom marki Xbox 360 zapowiada się bardzo obiecująco, na co spory wpływ mają liczne atrakcje. Jednymi z istotniejszych będą turnieje, których oficjalna lista została właśnie potwierdzona przez polski oddział firmy Microsoft. Dziś przekazujemy również szczegóły dotyczące nowego konkursu, w którym przygotowaliśmy do wygrania kolejnych 25 zaproszeń na imprezę, a także zamieszczamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie zlotu.

Xbox Fun Day 2010 - szczegóły turniejów oraz nowy konkurs z zaproszeniami do wygrania - ilustracja #1

Turnieje na Xbox Fun Day 2010

W trakcie Xbox Fun Day 2010 rozegrane zostaną trzy ciekawie zapowiadające się turnieje. Poniżej prezentujemy ich szczegółową rozpiskę:

  • 27 sierpnia (piątek) – Forza Motorsport 3. Turniej będzie rozgrywany w formie czasówek. Gracze będą mieli cztery okrążenia na wybranej trasie, by osiągnąć jak najlepszy czas wyznaczonym wcześniej samochodem (jeżdżącym na ustawieniach fabrycznych). Nagrodzonych zostanie trzech najlepszych graczy.
  • 28 sierpnia (sobota) – Halo 3: ODST. Turniej dla drużyn czteroosobowych, rozgrywany wedle zasad MLG w systemie Double Elimination (best of 3). Nagrodzone zostaną trzy najlepsze drużyny.
  • 29 sierpnia (niedziela) – Call of Duty: Modern Warfare 2. Turniej, w którym gracze zostaną podzieleni na ośmioosobowe grupy i będą walczyć ze sobą (w systemie każdy-z-każdym) o miano najlepszego z najlepszych. Wszystko w myśl zasad używanych przez GameBattles. Nagrody czekają na trzech najlepszych graczy.

Oficjalne regulaminy poszczególnych turniejów zostaną wkrótce udostępnione na oficjalnej stronie zlotu Xbox Fun Day 2010. Będą one opracowane wspólnie z organizacją Polish Gaming League, której przedstawiciele będą także czuwać nad przebiegiem turniejów. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody przygotowane przez organizatorów. Za zajęcie pierwszego miejsca ufundowane zostaną nowe modele konsoli Xbox 360 z 250 GB dyskiem twardym. Zawodnicy, którzy uplasują się na kolejnych pozycjach, otrzymywać będą egzemplarze gier.

Konkurs

Dziś, zgodnie z zapowiedziami, startujemy z drugą edycją konkursu, w którym rozdajemy zaproszenia na Xbox Fun Day 2010. Podobnie jak przed kilkunastoma dniami, do wygrania przygotowaliśmy 25 zaproszeń (50 kolejnych rozdamy w następnych edycjach). Co tym razem należy zrobić, aby stać się właścicielem jednej z nich? Zadanie ponownie nie jest zbyt skomplikowane. Szansę na otrzymanie wejściówki otrzymają bowiem osoby, które napiszą w komentarzu do niniejszej wiadomości najciekawsze wyjaśnienie dlaczego to właśnie oni powinni pojawić się na Xbox Fun Day 2010. Proszę nie edytować postów konkurowych. Zwycięzców konkursu wyłoni redakcja serwisu gry-online.pl, który jest jednocześnie jednym z patronów medialnych zlotu.

Szczegóły konkursu przedstawiają się następująco:

  1. mogą wziąć w nim udział wszyscy zarejestrowani użytkownicy serwisu gry-online.pl (wymagane uzupełnienie danych kontaktowych);
  2. do walki o zaproszenia mogą przystąpić osoby niepełnoletnie, które w przypadku zwycięstwa będą musiały posiadać zgodę rodziców na wyjazd i aktualną legitymacją szkolną;
  3. konkurs potrwa do piątku, 23 lipca włącznie;
  4. wyniki zabawy ogłosimy w oddzielnej wiadomości, którą opublikujemy na łamach serwisu gry-online.pl także w piątek, 23 lipca (w tym samym dniu wystartujemy z kolejną edycją zabawy);
  5. po zakończeniu danej edycji konkursu wylosowani uczestnicy będą musieli w ciągu 7 dni odpowiedzieć na przesłanego przez nas e-maila i potwierdzić chęć uczestnictwa w imprezie. Zaproszenia będą imienne i nie będą mogły być transferowalne.

Wyniki poprzedniego konkursu zostały opublikowane dzisiaj na naszym forum dyskusyjnym.

Xbox Fun Day 2010 – pytania i odpowiedzi

Przedstawiciele polskiego oddziału Microsoftu postanowili przygotować również zestaw pytań i odpowiedzi na najbardziej nurtujące graczy kwestie związane z Xbox Fun Day 2010. Najważniejsze z nich prezentujemy poniżej – resztę znajdziecie wkrótce na łamach oficjalnej strony internetowej zlotu.

Jak dostać się na Xbox Fun Day 2010?

Aby wziąć udział w XFD2010 należy otrzymać zaproszenie. Można je zdobyć w licznych konkursach, które są organizowane przez popularne wśród graczy media, w tym stronę www.gry-online.pl, miesięcznik Neo Plus, a także program Allegra emitowany na antenie TV4. Warto śledzić oficjalną stronę zlotu www.xfd2010.pl – tam także rozdajemy zaproszenia.

Ile zaproszeń przygotowaliście?

Przygotowaliśmy 500 zaproszeń. Taka liczba fanów na zlocie zapewni odpowiednią atmosferę, a nam ułatwi cała organizację i pozwoli zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Jak wygląda zaproszenie? To forma biletu?

Nie. Osoby, które wygrają zaproszenie muszą podać nam mailowo swoje dane osobowe (imię nazwisko oraz gamertag). W pierwszym dniu zlotu zorganizujemy punkt rejestracyjny – to w nim trzeba będzie potwierdzić swoją tożsamość (hostessy będą dysponować listą zaproszonych osób). Należy więc pamiętać, że do wejścia na Xbox Fun Day 2010 konieczne będzie dysponowanie dokumentem tożsamości z aktualnym zdjęciem.

Czy otrzymanie zaproszenia jest konieczne do tego aby uczestniczyć w zlocie?

Tak – osoby bez zaproszenia nie będą mogły uczestniczyć w zlocie.

Mam kilku znajomych z którymi wybieram się na zlot. Czy każdy z nas musi brać udział w konkursach?

Tak – niestety zaproszenie jest pojedyncze i uprawnia do wejścia na zlot jednej osoby. Dla wszystkich chcących przyjechać z rodziną/dziewczyną mamy jednak rozwiązanie. Po 10 sierpnia (do tego czasu powinny być wszystkie zaproszenia alokowane) poprosimy posiadaczy zaproszeń, którzy chcieliby przyjechać z rodziną/dziewczyną o kontakt na adres [email protected] Co należy zrobić? Napisać maila załączając swoje imię/nazwisko oraz gamertag oraz wskazując dane osoby zapraszanej dodatkowo. W związku z tym, że ilość dodatkowych zaproszeń jest ograniczona będziemy stosować zasadę kto pierwszy-ten lepszy. Rozpoczęcie tego etapu rejestracji zostanie stosownie wcześniej ogłoszone – w tej chwili prosimy nie przysyłać maili w tej sprawie.

W ubiegłym roku pokazaliście przedpremierowo Forza Motorsport 3, Splinter Cell Conviction oraz Batman Arkham Asylum – czy w tym roku będziemy mogli zobaczyć i zagrać w gry, które jeszcze nie ukazały się na rynku?

Tak – obecnie prowadzimy stosowne negocjacje. Podczas sobotniej sesji panelowej zaprezentujemy Wam przedpremierowe gry, które zostaną Wam udostępnione. O tym, jakie będą to tytuły dowiecie się w najbliższym czasie.