Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2010, 20:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Reality Pump zaprasza na przedpremierowe testy Two Worlds II

Reality Pump ma przyjemność zaprosić Was na przedpremierowe testy gry Two Worlds II, które odbędą się w krakowskiej siedzibie firmy w dniach od 12 lipca do 13 sierpnia.

Reality Pump ma przyjemność zaprosić Was na przedpremierowe testy gry Two Worlds II, które odbędą się w krakowskiej siedzibie firmy w dniach od 12 lipca do 13 sierpnia.

Na graczy czeka przede wszystkim możliwość przedpremierowego przetestowania Two Worlds II, podziękowania w creditsach, gadżety, poczęstunek oraz spoktanie z twórcami i wspólna dyskusja na temat ich najnowszej produkcji. Być może ktoś z Was zostanie zaproszony do stałej współpracy z tym uznanym studiem? Wystarczy wysłać swoje zgłoszenie pod adres [email protected] lub zapisać się poprzez portal Facebook pod poniższym linkiem:

  1. Zapisz się na beta testy gry Two Worlds II!

Pracownicy studia, skontaktują się z wybranymi osobami i uzgodnią szczegóły testów.

Jeżeli jednak po prostu chcecie zobaczyć Two Worlds II w akcji bez wychodzenia z domu, to również stwarzamy Wam ku temu świetną okazję. W najnowszym odcinku Przeglądu tygodnia jako jedni z nielicznych na świecie mamy przyjemność zaprezentować Wam pierwsze fragmenty rozgrywki, po świecie gry oprowadził nas Michał Drobot z Reality Pump.

  1. Zobacz najnowszy odcinek Przeglądu tygodnia.

Premiera Two Worlds II przewidziana jest na połowę września tego roku, jej polskim wydawcą gry jest firma CD Projekt, która podczas swojej marcowej konferencji zapowiedziała wydanie gry w pełnej polskiej wersji na wszystkie trzy platformy (PC, 360, PS3).