Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 grudnia 2008, 10:39

Europejski Silent Hill Homecoming dopiero w lutym

Z danych pozyskanych przez brytyjskich serwis MCV wynika, że europejski debiut gry Silent Hill: Homecoming w wersjach na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3 zostanie przeprowadzony 27 lutego 2009 roku.

Z danych pozyskanych przez brytyjskich serwis MCV wynika, że europejski debiut gry Silent Hill: Homecoming w wersjach na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3 zostanie przeprowadzony 27 lutego 2009 roku. Premiera niemalże zbiegnie się zatem z dniem wprowadzenia do sprzedaży piątej odsłony cyklu Resident Evil. W tym samym miesiącu do sklepów trafi także kilka innych produkcji autorstwa japońskiej firmy Konami.

Europejski Silent Hill Homecoming dopiero w lutym - ilustracja #1

W związku z tym, że redakcja MCV nie zamieściła wśród platform komputerów osobistych, nie wiemy kiedy przeprowadzona zostanie tutejsza premiera edycji pecetowej. Zważywszy jednak na fakt, że w Stanach Zjednoczonych wersja na PC ukazała się miesiąc po odsłonach konsolowych, to możemy założyć, że dojdzie do niej pod koniec marca.

Także w lutym do sklepów na terenie Europy powędrują dwie inne produkcje Konami. Mamy tu na myśli Castlevania: Judgment na Wii, bijatykę osadzoną w słynnym uniwersum Castlevanii, oraz Eledees: Adventures Of Kai and Zero na Nintendo DS, grę akcji stanowiącą kontynuację interesującego Elebits, wydanego w 2007 roku na Wii. Pierwsza z gier zostanie wydana 27 lutego, z kolei druga trafi do sprzedaży siedem dni wcześniej.

W pierwszym kwartale przyszłego roku do sklepów powędrują ponadto rytmiczno-muzyczne Rock Revolution oraz Pro Evolution Soccer 2009. Dokładny termin ich premiery poznamy już wkrótce.