Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 grudnia 2006, 16:33

Europejska premiera gry Excite Truck na początku przyszłego roku

Od kilku godzin wiemy, że 12 stycznia 2007 roku każdy spragniony, europejski fan złego alter ego Mario, czyli Wario, będzie mógł przetestować najnowszą grę z nim właśnie w roli głównej, świetną party-game pt. WarioWare: Smooth Moves. Cztery dni później, a więc 16 stycznia swą premierę będzie miała natomiast nasza wersja gry wyścigowej Excite Truck.

Od kilku godzin wiemy, że 12 stycznia 2007 roku każdy spragniony, europejski fan złego alter ego Mario, czyli Wario, będzie mógł przetestować najnowszą grę z nim właśnie w roli głównej, świetną party-game pt. WarioWare: Smooth Moves. Miesiąc później, a więc 16 lutego swą premierę będzie miała natomiast nasza wersja gry wyścigowej Excite Truck, jedna z pierwszych tego typu pozycji na konsolę Wii.

Gra Excite Truck zasłynęła głównie z racji tego, że oferuje ciekawe podejście do kwestii sterowania. Polega ono na trzymaniu Wiimote’a niczym kierownicy i wykonywaniu skrętów w określoną stronę. Amerykańska premiera tejże gry odbyła się 19 listopada, czyli w momencie tamtejszego startu konsoli Nintendo Wii. Tytuł ten zdobył uznanie zarówno wśród krytyków, jak i graczy (średnia ocen w serwisie GameRankings wynosi odpowiednio 75% i 85%).

Więcej informacji na temat Excite Truck znajdziecie w naszej niezawodnej Encyklopedii.

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej