Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 września 2009, 16:27

autor: Hed

Edycja kolekcjonerska Operation Flashpoint: Dragon Rising tylko w sklepach Media Markt i Saturn

Wiemy już gdzie będzie można kupić pecetową edycję kolekcjonerską ciekawie zapowiadającej się strzelanki Operation Flashpoint: Dragon Rising, w skład której wejdą gadżety atrakcyjne szczególnie dla fanów militariów. Specjalny pakiet gry wraz z repliką hełmu wojskowego i kuponem na nieśmiertelnik będzie dostępny jedynie w sieciach sklepów Media Markt oraz Saturn Planet.

Wiemy już gdzie będzie można kupić pecetową edycję kolekcjonerską ciekawie zapowiadającej się strzelanki Operation Flashpoint: Dragon Rising, w skład której wejdą gadżety atrakcyjne szczególnie dla fanów militariów. Specjalny pakiet gry wraz z repliką hełmu wojskowego i kuponem na nieśmiertelnik będzie dostępny jedynie w sieciach sklepów Media Markt oraz Saturn Planet w cenie 199,90 zł. Na pewno taki hełm będzie dostojnie prezentował się na półce zagorzałego miłośnika taktycznych strzelanek FPP (chociaż granie w nim może być kłopotliwe).

Zarówno kolekcjonerska wersja na PC, jak i standardowa edycja na trzy platformy zadebiutuje 8 października, czyli na równi z premierą w innych europejskich krajach.

Edycja kolekcjonerska Operation Flashpoint: Dragon Rising tylko w sklepach Media Markt i Saturn - ilustracja #1

Zapewne wiele osób jest ciekawych czy firmie Codemasters uda się stworzyć godnego następcę pierwowzoru (autorstwa studia Bohemia). Pierwsza część serii stawiała na realizm, co zapewniło jej wielu fanów, ale i przeciwników, którym nie spodobał się przesadnie wygórowany poziom trudności. Naszymi wrażeniami z pełnej wersji gry będziemy mogli podzielić się z wami już za tydzień, 6 października.

Wszystkich fanów produkcji zachęcamy do zainteresowania się nią i odwiedzenia naszego sklepu, gdzie możecie zamówić podstawową wersję gry już teraz. Tytuł zostanie wydany na konsole (PlayStation 3, Xbox 360) oraz pecety. Ten rok wydaje się niezły dla fanów bardziej realistycznych wrażeń, bo oprócz dzieła Codemasters otrzymaliśmy przecież świetną grę Arma II.