Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 listopada 2004, 06:52

Top 10 gier na PC w UK (30/11/04)

Przedstawiamy kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier na PC w Wielkiej Brytanii, które zostało opracowane na podstawie danych zebranych przez kompanie Chart Track i ELSPA. Poniższa lista jest już czterdziestą ósmą w tym roku i obejmuje tydzień od 21 do 27 listopada. W dzisiejszym notowaniu niewiele zmian w stosunku do ubiegłego tygodnia.

Przedstawiamy kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier na PC w Wielkiej Brytanii, które zostało opracowane na podstawie danych zebranych przez kompanie Chart Track i ELSPA. Poniższa lista jest już czterdziestą ósmą w tym roku i obejmuje tydzień od 21 do 27 listopada.

W dzisiejszym notowaniu niewiele zmian w stosunku do ubiegłego tygodnia. Half-Life 2 bez większych problemów utrzymał się na fotelu lidera, The Sims 2 pokonał o jedno oczko Football Manager 2005. W podobny sposób zamieniły się będące na szóstym i siódmym miejscu gry Need for Speed: Underground 2 i Rollercoaster Tycoon 3. W pierwszej dziesiątce pojawiły się dwie nowości: Zoo Tycoon 2, która z pewnością powędruje nieco wyżej w kolejnych notowaniach oraz dodatek do Joint Operations: Typhoon Rusing, zatytułowany Escalation. Zarówno EverQuest 2 jak i Doom 3 pożegnały się z czołówką.

LP.

TYTUŁ

1.

Half-Life 2 (Sierra)

2.

The Sims 2 (Electronic Arts)

3.

Football Manager 2005 (SEGA)

4.

Medal of Honor: Pacific Assault (Electronic Arts)

5.

Rome: Total War (Activision)

6.

Need for Speed: Underground 2 (Electronic Arts)

7.

Rollercoaster Tycoon 3 (Atari)

8.

Vampire the Masquerade: Bloodlines (Activision)

9.

Zoo Tycoon 2 (Microsoft)

10.

Joint Operations: Escalation (Novalogic)