Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 29 grudnia 2005, 10:16

autor: ComCo

Czego fani gier życzą sobie od Lucas Arts w 2006 roku?

Strategia czasu rzeczywistego Star Wars: Empire At War to obecnie jedyny tytuł, którego premierę w przyszłym roku zapowiedziała korporacja LucasArts. Tymczasem, redaktorzy fanowskiej strony TheForce.net postanowili pójść o krok dalej i przygotowali własną listę życzeń dla wspomnianej firmy na 12 nadchodzących miesięcy.

Strategia czasu rzeczywistego Star Wars: Empire At War to obecnie jedyny tytuł, którego premierę w przyszłym roku zapowiedziała korporacja LucasArts. Tymczasem, redaktorzy fanowskiej strony TheForce.net postanowili pójść o krok dalej i przygotowali własną listę życzeń dla wspomnianej firmy na 12 nadchodzących miesięcy. Szczegóły znajdziecie poniżej.

Czego fani gier życzą sobie od Lucas Arts w 2006 roku? - ilustracja #1
  • Knights of the Old Republic III. Po sukcesie części pierwszej i drugiej, LucasArts zachowałby się głupio, gdyby nie kontynuował tej RPG-owej serii.
  • LEGO Star Wars II, czyli sequel zręcznościowej gry akcji z bohaterami i otoczeniem w postaci klocków LEGO. „Jedynka” odniosła w końcu niespodziewany sukces.
  • Star Wars Galaxies, a konkretniej: kolejny dodatek rozszerzający uniwersum czy zasady wirtualnych zmagań. Główne pytanie brzmi, jaki materiał się w nim znajdzie (niektórzy stawiają na zgrabne połączenie trzeciego i czwartego epizodu Gwiezdnych Wojen, ale kto wie...).
  • Darth Vader. Wciąż nie ustają plotki na temat produkcji w stylu Jedi Knight/Outcast, która pokazałaby jak Vader oraz Imperium rosną w sile i stają się prawdziwą potęgą. Zobaczymy, czy LucasArts coś z tym zrobi...
  • Indiana Jones. Kolejna część przygód znanego archeologa była już zapowiadana, ale w nadchodzącym roku z pewnością ukażą się konkretniejsze informacje na temat gry czy pierwsze screenshoty.
  • PS3/Xbox 360/Revolution. Kto wie, być może LucasArts ujawni w nowym roku pierwsze informacje dotyczące swoich tytułów na konsole nowej generacji? Nie należy też zapominać o handheldach PSP i NDS. Należy domniemywać, że w 2006 roku przynajmniej jedna gra trafi na te konsole przenośne.

Pełną treść artykułu znajdziecie pod tym adresem.