Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 listopada 2016, 13:24

Czarnopiątkowych promocji ciąg dalszy, bezpłatny dostęp do DCUO – Wieści MMO (28/11/2016)

Dzisiaj piszemy m.in. o debiucie trzeciego epizodu bieżącego sezonu Żyjącej Opowieści w Guild Wars 2, kolejnej „przebudzonej” klasie w Black Desert, a także trwających jeszcze czarnopiątkowych promocjach na gry MMO.

Witamy w kolejnej odsłonie Wieści MMO – miejsca, z którego dowiecie się o wszystkich nowościach, wydarzeniach oraz ciekawostkach z Waszych ulubionych produkcji MMORPG i nie tylko. Dziś przyglądamy się najnowszym aktualizacjom Black Desert i Guild Wars 2, śledzimy Open Episodes w DC Universe Online, a także sprawdzamy, które czarnopiątkowe promocje przetrwały przez weekend.

Black Desert

Miniony tydzień przyniósł kolejne „przebudzenia” w świecie Black Desert – tym razem przyszła kolej na Muse i Maehwe. Po osiągnięciu 56. poziomu doświadczenia nasi bohaterowie otrzymają, po wykonaniu specjalnego questa, dostęp do nowych broni drzewcowych wraz z pełnym pakietem towarzyszących im umiejętności. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w tym miejscu.

Przy okazji warto wspomnieć o wprowadzeniu systemu poleceń (referali), za które Kakao Games przygotowało spore nagrody dla osób przekonujących swoich znajomych do pozostania w świecie Black Desert na dłużej. Upominki zostały podzielone na dwie kategorie, tj. nabycie tytułu oraz osiągnięcie 40. poziomu doświadczenia, których atrakcyjność rośnie wprost proporcjonalnie do ilości „poleconych” użytkowników. Więcej na ten temat przeczytacie tu.

DC Universe Online

Jeśli nie mieliście dotąd okazji poznać się bliżej z DC Universe Online, to właśnie nadeszła odpowiednia pora. Do końca bieżącego roku trwa bowiem tzw. sezon Open Episodes, co oznacza, że dostęp do całej zawartości gry (oprócz epizodu 27) jest nieograniczony – nieważne czy jesteśmy aktywnym abonentem, lub czy kiedykolwiek nabyliśmy jakikolwiek dodatek. Jedynym ograniczeniem jest nasz Combat Rating, który musi wynosić co najmniej 43. Promocja zakończy się dokładnie 31 grudnia. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie w tym miejscu.

Guild Wars 2

Jesteśmy już po debiucie trzeciego epizodu bieżącego sezonu Żyjącej OpowieściA Crack in the Ice zagościł w Tyrii na dobre. Aktualizacja, jak zawsze w przypadku dzieł ArenaNet zresztą, przyniosła sporo nowości – nowy fraktal, legendarną tarczę, usprawnienia w WvW, poprawione osiągnięcia i wiele innych. Pełen wykaz zmian dostępny jest w tym miejscu.

Czarnopiątkowe promocje

Choć Black Friday już za nami, niektórzy wydawcy nie zakończyli jeszcze sporych promocji i przecen na swoje produkcje. Dzięki temu wciąż mamy szansę nabyć znane tytuły po znacznie okrojonych cenach. Poniżej nasze zestawienie, pamiętajcie jednak, że należy się spieszyć – oferta jest ograniczona czasowo.

    Shroud of the Avatar – early access 18,5 euro
  • EVE Online – starter pack 10 euro
  • Gloria Victis – 14 euro
  • Overwatch – 35 euro
  • Tree of Savior – starter pack –40%
  • The Elder Scrolls Online – 10 euro / 25 euro (wersja Gold)
  • The Secret World – ok. 5 dolarów
  • World of Warcraft – 5 euro

Na łamach Wieści staramy się wspominać o wszystkich popularniejszych grach MMO (przynamniej z perspektywy graczy z Polski). Jeśli wydaje ci się, że twoja ulubiona pozycja powinna znaleźć się na naszych łamach, a z jakiegoś powodu tak się jeszcze nie stało – daj nam znać w komentarzach, zobaczymy co da się zrobić.