Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lutego 2010, 16:39

autor: Jiker

C&C: Tiberian Sun z dodatkiem Firestorm za darmo!

debiut Tyberyjskiego Zmierzchu, którego produkcję zlecono po raz kolejny ekipie EA Los Angeles, jest z punktu widzenia koncernu Electronic Arts świetną okazją do świętowania. Z tego też powodu, firma udostępniła wszystkim zainteresowanym zupełnie za darmo grę Command & Conquer: Tiberian Sun wraz z rozszerzeniem o tytule Firestorm.

Premiera czwartej części cyklu Command & Conquer zbliża się wielkimi krokami. Nie dziwi więc, że debiut Tyberyjskiego Zmierzchu, którego produkcję zlecono po raz kolejny ekipie EA Los Angeles, jest z punktu widzenia koncernu Electronic Arts świetną okazją do świętowania. Z tego też powodu, firma udostępniła wszystkim zainteresowanym zupełnie za darmo grę Command & Conquer: Tiberian Sun wraz z rozszerzeniem o tytule Firestorm.

C&C: Tiberian Sun z dodatkiem Firestorm za darmo! - ilustracja #1

Tiberian Sun

Produkcję możecie pobrać za pośrednictwem specjalnej podstrony oficjalnego serwisu internetowego marki C&C. Ze ściągnięciem gry na dysk twardy i jej instalacją nie powinniście mieć żadnych problemów. W przypadku jednak, gdyby takowe trudności wystąpiły, z pomocą przychodzi instrukcja w języku angielskim, którą znajdziecie pod tym adresem. Pamiętajcie jednak, że mamy tu do czynienia z wersją oznaczoną numerem 2.03, a więc tą samą, co w przypadku zestawu C&C: The First Decade. Oznacza to, że najprawdopodobniej ta edycja Tiberian Sun przeznaczona jest wyłącznie dla użytkowników systemu Windows XP.

Tiberian Sun to druga opowieść z cyklu Wojen o Tyberium. Produkcja została wydana w 1999 roku i spotkała się z wielkim zainteresowaniem oraz uznaniem graczy. Dodatek, czyli Firestorm, który udostępniono z kolei niecały rok później, oferuje szesnaście dodatkowych misji oraz dziesięć map do trybu multiplayer.

Najnowsza odsłona cyklu, czyli Command & Conquer 4: Tyberyjski Zmierzch trafi do sprzedaży w Polsce 19 marca. Produkcja będzie dostępna zarówno w polskiej, jak i angielskiej wersji językowej. Gra nie tylko rozwinie, ale i zakończy czteroodcinkową epopeję Wojen o Tyberium (po raz ostatni mieliśmy z nią do czynienia w 2007 roku przy okazji C&C: Tiberium Wars). Od kilkunastu dni każdy z Was może wziąć udział w otwartych beta-testach dzieła EA Los Angeles. Dzięki temu nie tylko możecie wyrobić sobie zdanie na jego temat, ale również pomóc twórcom w eliminacji błędów.

Na koniec przypominamy, że na tej samej stronie możecie również znaleźć dwie inne, darmowe odsłony C&C. Mamy tu na myśli oryginalne Command & Conquer oraz osadzone w innej, bardziej „historycznej” rzeczywistości Command & Conquer: Red Alert.