Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lutego 2010, 15:49

autor: Jiker

Nowe rozszerzenie do Battleforge dostępne

Po kilkunastu dniach opóźnienia miłośnicy Battleforge - darmowego i interesującego połączenia strategii z grą karcianą – mogą wreszcie przetestować trzecie rozszerzenie do dzieła studia Phenomic. Lost Souls oficjalnie zadebiutowało na rynku (pierwotnie miało się ukazać pod koniec stycznia).

Lost Souls oficjalnie zadebiutowało na rynku. Po kilkunastu dniach opóźnienia (pierwotnie dodatek miał się ukazać pod koniec stycznia) miłośnicy Battleforge – darmowego i interesującego połączenia strategii z grą karcianą – mogą wreszcie przetestować trzecie rozszerzenie do dzieła studia Phenomic.

Nowe rozszerzenie do Battleforge dostępne - ilustracja #1

Lost Souls to m.in. nowe frakcje.

 

Dodatek jest kolejną tego typu aktualizacją po cieszących się sporą popularnością rozszerzeniach Renegade oraz Twilight. Tym razem twórcy zdecydowali się rozbudować swoją produkcję o 60 jednostek (każda w dwóch wariantach co daje 120 kart), 16 budynków i taką samą liczbę czarów.

Gracze mogą również przejąć kontrolę nad dwoma nowymi frakcjami. Są to związana z siłami Cienia i Mrozu Lost Souls oraz wykorzystująca siły Natury i Ognia Twilight Creatures. Każda z nich wzbogaca grę o 14 kart, a także pozwala na odblokowanie dodatkowych umiejętności i elastyczniejsze konstruowanie decków.

Ponadto Lost Souls zwiększa liczbę kart o podwójnych kolorach Orb, wprowadzonych po raz pierwszy w dodatku Renegade, urozmaicając tym samym ciekawy system rozgrywki Battleforge.