Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 stycznia 2010, 09:12

autor: omadaha

Nowe rozszerzenie do BattleForge

Fani BattleForge mogą rozpocząć odliczanie bowiem już 28 stycznia światło dzienne ujrzy najnowszy dodatek do tej sieciowej karcianki.

Fani BattleForge mogą rozpocząć odliczanie bowiem już 28 stycznia światło dzienne ujrzy najnowszy dodatek do tej sieciowej karcianki.

Nowe rozszerzenie do BattleForge - ilustracja #1

Zgodnie z informacjami pochodzącymi z oficjalnej strony gry w skład rozszerzenia zatytułowanego Lost Souls (Stracone Dusze)wejdzie zestaw zawierający 60 nowych jednostek (każda w dwóch wariantach co daje 120 kart), 16 nowych budynków i tyle samo czarów.

Nowe rozszerzenie do BattleForge - ilustracja #2

Do dyspozycji graczy oddane zostaną także dwie nowe frakcje: związana z siłami Cienia i Mrozu Lost Solus oraz wykorzystująca siły Natury i Ognia Twilight Creatures (Stwory mroku). Każda z nich wzbogaci grę o 14 nowych kart oraz pozwoli na odblokowanie nowych umiejętności i elastyczniejsze konstruowanie decków.

Według zapewnień autorów gry ze studia EA Phenomic rozszerzenie Stracone Dusze powiększy także ilość kart o podwójnych kolorach Orb, wprowadzonych po raz pierwszy w dodatku Renegade. Na razie twórcy nie zdecydowali się na podanie szczegółów dotyczących duali jednakże apetyt na rozszerzenie wzmaga informacja o „możliwości pojawienia się w grze legendarnych postaci z przeszłości” .

Lost Souls jest kolejnym po Twilight i wydanym we wrześniu Renegade rozszerzeniem, które znacząco rozbuduje kolekcję dostępnych kart. Choć autorzy nie przygotowali tym razem rewolucyjnych zmian, to fani gry i tak powinni być usatysfakcjonowani. Dodatek, podobnie też jak dwa poprzednie, nie zostanie udostępniony za darmo, czyli musimy się przygotować się na wydatek wielu setek punktów BattleForge. Przypominam, że standardowa cena za booster składający się z 8 kart to 250 puntków.