Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 20 lipca 2009, 10:00

autor: Vercetti

Ankieta: Czy Jake Gyllenhaal spełni oczekiwania fanów Prince of Persia?

W miniony weekend w Internecie pojawił się pierwszy obrazek, w którym filmowy Książę Persji zaprezentowany został w pełnej charakteryzacji.

Przed dwoma miesiącami do sieci trafiły pierwsze ujęcia z filmowej adaptacji gry Prince of Persia: The Sands of Time. Ukazywały ona sekwencje walki opatrzone komentarzem producenta, Jerry’ego Bruckheimera, a także wizerunek tytułowego bohatera, granego przez Jake’a Gyllenhaala. W miniony weekend w Internecie pojawił się pierwszy obrazek, w którym filmowy Książę Persji zaprezentowany został w pełnej charakteryzacji.

Ankieta: Czy Jake Gyllenhaal spełni oczekiwania fanów Prince of Persia? - ilustracja #1

Zdjęcie ukazało się oryginalnie w magazynie Entertainment Weekly, gdzie zamieszczono także wypowiedzi głównego aktora. Gyllenhaal ujawnił m.in., że sceny walk, skoki z budynków czy wspinaczkę po ścianach wykonuje we własnym zakresie, nie korzystając w niebezpiecznych ujęciach z pomocy kaskaderów. W związku ze świeżo opublikowanym zdjęciem amerykańskiego gwiazdora w roli Księcia, przygotowaliśmy dla Was ankietę, w które możecie ocenić, czy aktor mający na koncie występy m.in. w Pojutrze oraz Tajemnicy Brokeback Mountain nadaje się do filmu w reżyserii Mike’a Newella.

Premiera obrazu planowana jest na 28 maja 2010 roku. Zdjęcia do filmu rozpoczęto dwanaście miesięcy temu w Maroku.

  1. Ankieta: Czy Jake Gyllenhaal jest dobrym kandydatem do roli filmowego Księcia Persji?