Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lipca 2009, 13:06

autor: Vercetti

Alan Wake - zobacz gameplay z imprezy Comic-Con

W miniony weekend w sieci pojawił się nowy filmik z przeznaczonej wyłącznie na X360 gry Alan Wake. Zwiastun pochodzi wprost z dopiero co zakończonych targów Games-Con i po raz pierwszy pokazuje nam obszerne fragmenty rozgrywki. Głównego bohatera możemy oglądać w akcji przez ponad cztery minuty.

W miniony weekend w sieci pojawił się kolejny filmik z przeznaczonej wyłącznie na X360 gry Alan Wake. Zwiastun pochodzi wprost z dopiero co zakończonych targów Comic-Con i wreszcie pokazuje nam obszerne fragmenty rozgrywki. Głównego bohatera możemy oglądać w akcji przez ponad cztery minuty.

Alan Wake - zobacz gameplay z imprezy Comic-Con - ilustracja #1

Gameplay, który wcześniej pokazano na E3 jako element wystąpienia Remedy Entertainment, pozwala zobaczyć Alana skradającego się po lesie. W krótkiej sekwencji widzimy, jak pisarz bada po zmroku opuszczoną chatę, na otaczającym ją podwórku zmaga się z siłami natury i uzbrojonymi w siekiery przeciwnikami, a na końcu staje oko w oko z nawiedzonym właścicielem kombajnu.

Poza elementami walki gra pokazuje też działanie latarki oraz krótką scenę zręcznościową, w której Wake musi uruchomić generator prądu. Wybrane obrazki z filmu prezentujemy poniżej. Całość można natomiast obejrzeć w serwisie GameTrailers.

Alan Wake - zobacz gameplay z imprezy Comic-Con - ilustracja #2
Alan Wake - zobacz gameplay z imprezy Comic-Con - ilustracja #3
Alan Wake - zobacz gameplay z imprezy Comic-Con - ilustracja #4
Alan Wake - zobacz gameplay z imprezy Comic-Con - ilustracja #5
Alan Wake - zobacz gameplay z imprezy Comic-Con - ilustracja #6