Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Assassin's Creed: Brotherhood

Gracze chcą godnie pożegnać tryby multiplayer w Assassin's Creed

grim_reaper, 21 lipca 2022, 10:46

W związku z wygaszaniem serwerów niektórych gier z serii Assassin’s Creed fani planują kilka pożegnalnych sesji, aby odesłać ich ukochany tryb multiplayer do świata wiecznych łowów.

Gra planszowa Assassin’s Creed trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku

Bazowski, 18 marca 2022, 11:38

Uniwersum Assassin’s Creed znowu stanie przed nami otworem. Tym razem dzięki grze planszowej.

Assassin's Creed: The Ezio Collection w listopadzie na Xboksie One i PlayStation 4

Ender, 13 września 2016, 20:49

Firma Ubisoft zapowiedziała właśnie oficjalnie zestaw Assassin's Creed: The Ezio Collection, a więc komplet trzech zremasterowanych odsłon serii Assassin's Creed, których głównym bohaterem jest Ezio Auditore. Kolekcja trafi do sklepów 17 listopada i będzie dostępna na Xboksie One i PlayStation 4.

Seria Assassin’s Creed jednak nie ma jeszcze ostatecznego zakończenia

Draug, 29 stycznia 2014, 19:36

Wbrew ubiegłorocznym doniesieniom ze studia Ubisoft, seria Assassin’s Creed wcale nie ma jeszcze gotowego zakończenia – twórcy zaplanowali tylko finały wątków poszczególnych postaci. Źródłem nowych doniesień jest Darby McDevitt, główny scenarzysta czwartej odsłony cyklu.

Assassin's Creed V: Ninja Decay, czyli asasyn moich marzeń

barth89, 13 grudnia 2013, 16:31

Kilka słów o idealnej, moim zdaniem, odsłonie Assassin's Creed, która byłaby osadzona w feudalnej Japonii. Ninja, bitwy morskie, podróże między licznymi wyspami Japonii, spisek przeciw cesarzowi, skryte zabójstwa i ciąg dalszy walki asasynów z templariuszami. Assassin's Creed V: Ninja Decay? Czemu nie!

Assassin's Creed Heritage Collection – kolekcja pięciu części serii w sklepach w listopadzie

Ender, 4 października 2013, 20:52

Firma Ubisoft zapowiedziała nowy zestaw gier z serii Assassin's Creed. Kolekcja Assassin's Creed Heritage zawiera pięć głównych części cyklu i ukaże się w listopadzie na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputerach PC.

Seria Assassin’s Creed ma już napisane zakończenie

qjin, 5 sierpnia 2013, 11:08

W wywiadzie dla serwisu Eurogamer jeden z producentów gry Assassin’s Creed IV: Black Flag powiedział, że firma Ubisoft ma już nakreślone zakończenie serii. Od zainteresowania graczy będzie zależeć, kiedy je ujrzymy.

Assassin’s Creed – co czeka graczy w najbliższych odsłonach serii?

qjin, 21 lipca 2013, 11:29

W jakich okresach historycznych rozegra się akcja w kolejnych, po Black Flag, odsłonach popularnego cyklu Assassin’s Creed? Trafimy do feudalnej Japonii, XVIII-wiecznych Indii czy może przeniesiemy się wyłącznie do czasów współczesnych? Przedstawiciele koncernu Ubisoft nie ukrywają nimi zainteresowania, ale na ile ich osobiste preferencje znajdą odzwierciedlenie w grach?

Trzy odsłony Assassin’s Creed w produkcji

qjin, 14 czerwca 2013, 19:20

Yves Guillemot, szef koncernu Ubisoft, ujawnił podczas targów E3, że w trakcie produkcji są aktualnie trzy odsłony cieszącej się ogromną popularnością serii Assassin’s Creed. Jak można się domyślić, są one częścią planu wydawniczego rozłożonego na kolejne lata.

Assassin's Creed - rzut okiem na serię

Osk, 18 marca 2013, 11:45

Gdy przed paroma laty ukazała się pierwsza część gry Assassin’s Creed, wrażenie było po prostu piorunujące. Od tego czasu seria przeszła kilka przeobrażeń, ale wciąż pozostaje jedną z najlepszych współczesnych gier. Artykuł o tym, dlaczego uważam część trzecią za szczególnie ważną.

Gracz na wypasie – kolekcja ubrań Assassin’s Creed

sathorn, 29 października 2012, 17:21

Sama zabawa to dla Ciebie za mało? Lubisz wydawać pieniądze na rzeczy związane z wirtualną rozrywką, ale niekoniecznie kolejne gry? W takim razie oto idealna propozycja - zbyt droga seria ubrań inspirowana serią Assassin's Creed.

Nowy Assassin's Creed w czasach rewolucji amerykańskiej – kolejne plotki

Hed, 28 stycznia 2012, 11:22

Pojawiły się kolejne plotki odnośnie następnej części serii Assassin’s Creed. Jeden z serwisów twierdzi, że gra będzie rozgrywała się w czasach rewolucji amerykańskiej i wprowadzi nowego bohatera. Podobno Ubisoft zapowie kontynuację marki przed końcem marca.

Gracze zadecydują o przyszłości serii Assassin's Creed?

Kono, 29 listopada 2011, 09:36

W sieci pojawił się screenshot z ankiety, która miała być przeprowadzona przez firmę Ubisoft. Gracze są w niej pytani o to, gdzie według nich miałaby toczyć sie kolejna odsłona cyklu gier Assassin's Creed.

Assassin’s Creed powróci w 2012 roku – Ubisoft potwierdza

Hed, 9 listopada 2011, 10:18

Firma Ubisoft wyda kolejną część gry Assassin’s Creed przed końcem 2012 roku. Wydawca nie ujawnia jeszcze informacji o nowej produkcji, ale zapewnia, że będzie ona pełnoprawną odsłoną serii.

Sony Pictures zamierza stworzyć filmową adaptację gry Assassin’s Creed

Hed, 21 października 2011, 12:30

Sony Pictures najprawdopodobniej zrealizuje film na podstawie Assassin’s Creed. Wytwórnia podobno finalizuje rozmowy z wydawcą gry i właścicielem marki, czyli firmą Ubisoft.

Kolejna część cyklu Assassin’s Creed przed końcem świata

Kono, 4 października 2011, 08:55

Alexandre Amancio zdradził, kiedy możemy spodziewać się następnej odsłony cyklu Assassin's Creed. Okazuje się, że nastąpi to za rok, przed prorokowanym na grudzień 2012 końcem świata.

Odmieniona seria Ubisoft Exclusive w sklepach od 9 września

Kono, 5 września 2011, 10:05

Firma Ubisoft wprowadziła kilka zmian do serii wydawniczej Ubisoft Exclusive. Dodano nowe tytuły oraz zmieniono progi cenowe. W odświeżonym wydawnictwie pojawią się m.in. cykl Assassin's Creed, trylogia Prince of Persia oraz seria Heroes of Might and Magic.

Sześć nowych tytułów na PlayStation Vita od firmy Ubisoft

Taven, 17 sierpnia 2011, 09:26

Swoje silne wsparcie dla PS Vita ogłosiła podczas targów gamescom firma Ubisoft. Francuski gigant zapowiedział prace nad sześcioma grami przeznaczonymi na konsolę.

Wyniki finansowe Ubisoftu - doskonała sprzedaż Assassin’s Creed: Brotherhood, opóźnienie Ghost Recon: Future Soldier

Adrian Werner, 13 maja 2011, 09:42

W ostatnich dniach wiele firm opublikowało swoje wyniki finansowe za miniony kwartał. Teraz dołączył do nich również Ubisoft. Prezentacji suchych liczb towarzyszyło tradycyjnie ujawnienie planów wydawcy na przyszłość.

Wysyp informacji na temat Assassin's Creed: Revelations

Kono, 7 maja 2011, 10:23

Dwa dni temu zapowiadaliśmy, że najnowszy numer magazynu Game Informer przyniesie pierwsze konkrety na temat Assassin's Creed: Revelations. Na szczęście, nie musimy czekać na oficjalny debiut pisma, ponieważ, dzięki użytkownikom forum NeoGAF, wyciekło sporo informacji na temat kolejnej odsłony tego świetnego cyklu.

Assassin's Creed: Revelations już oficjalnie wraz z pierwszym screenem

Olek, 5 maja 2011, 18:10

Koniec trwających od kilku dni spekulacji. Koncern Ubisoft oficjalnie ogłosił, że kolejna odsłona serii Assassin's Creed będzie nosić tytuł Revelations. Gra tworzona przez oddział Ubisoft Monteral, przy wsparciu innych należących do francuskiego giganta studiów deweloperskich (Ubisoft Annecy, Massive, Quebec, Singapore i Bucharest), zadebiutuje w listopadzie.

Istambuł miejscem akcji następnej odsłony serii Assassin’s Creed?

Hed, 4 maja 2011, 11:37

Ubisoft kontynuuje zabawę w zwodzenie graczy i powolne odsłanianie tajemnic następnego projektu z serii Assassin’s Creed w nowym teaserze, który trafił wczoraj do sieci. W kolejnym już niezwykle krótkim materiale pojawiło się najprawdopodobniej nawiązanie do nowego miasta oraz pewna data. Dokąd zabiorą nas twórcy?

Nowy teaser kolejnego Assassin’s Creed zawiera wskazówki na temat gry

Hed, 2 maja 2011, 20:39

Firma Ubisoft wypuściła następny teaser dotyczący kolejnej odsłony Assassin’s Creed. Jak przystało na materiał promujący serię, film jest tajemniczy i prezentuje tylko kilka poszlak na temat rzekomej gry. Szybko stały się one pożywką dla fanów, mnożących teorie o realiach historycznych, w jakich być może będzie rozgrywała się produkcja.

Pomóż ujawnić szczegóły dotyczące nowej gry z serii Assassin's Creed

Olek, 30 kwietnia 2011, 11:14

Działania marketingowe prowadzone za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook cieszą się coraz większą popularnością wśród twórców gier. Tym razem koncern Ubisoft obiecał wyjawić pierwsze konkrety na temat kolejnej odsłony cyklu Assassin's Creed, jeśli wystarczająca liczba osób „polubi” enigmatyczny teaser tej produkcji.

Wieści ze świata (Mafia II, Castlevania: Lords of Shadow, Assassin's Creed) 31/03/11

Jiker, 31 marca 2011, 11:50

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o premierze dodatku DLC do Dungeons, specjalnych wersjach Mafii II, opóźnieniu debiutu rozszerzenia Reverie do Castlevania: Lords of Shadow, a także sądowym starciu firm Ubisoft i THQ. Zapraszamy do lektury.

Poradnik: Assassin's Creed: Brotherhood (23/03/11)

Redakcja GRYOnline.pl, 23 marca 2011, 14:15

„Poradnik do Assassin’s Creed: Brotherhood zawiera kompletny opis przejścia gry, wszystkich zadań dodatkowych, a także znajdziek. Szczegółowo opisane i zaznaczone na mapkach zostały m.in. flagi, glyphy, piórka czy artefakty."

Ubisoft pyta o filmowe adaptacje Ghost Recon i Assassin’s Creed

Hed, 17 marca 2011, 12:09

Filmowe adaptacje gier są już dzisiaj zupełną normalnością i informacje o kolejnych projektach nikogo nie dziwią, a w niektórych przypadkach co najwyżej śmieszą (Asteroids). Co powiecie jednak na kinową wersję Ghost Recon lub Assassin’s Creed? Wygląda na to, ze firma Ubisoft przygląda się możliwości przeniesienia popularnych tytułów na srebrny ekran.

Nagrody BAFTA za 2010 rok rozdane

Kono, 17 marca 2011, 10:03

Wczoraj odbyło się wręczenie nagród Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych (angielski skrót – BAFTA) w dziedzinie gier komputerowych. BAFTA przyznaje te wyróżnienia już od 1998 roku, ale dopiero w 2006 uznała je za równe w swoim statusie i znaczeniu z nagrodami filmowymi i telewizyjnymi.

Assassin's Creed: Brotherhood debiutuje na polskim rynku

Adrian Werner, 17 marca 2011, 09:49

Posiadacze konsol od wielu miesięcy bawią się grą Assassin's Creed: Brotherhood. Teraz nadszedł czas, by dołączyli do nich również miłośnicy komputerów, ponieważ na polskim rynku wreszcie zadebiutowała wersja pecetowa.

Kolekcjonerska wersja Assassin's Creed: Brotherhood z muzyką z torrentów

Soviet, 16 marca 2011, 15:20

Ścieżka dźwiękowa cyfrowego wydania Assassin’s Creed: Brotherhood pochodzi z niekoniecznie "oficjalnego" źródła.

Wieści ze świata (Assassin's Creed: Brotherhood, Castlevania, Pokemon) 9/03/11

Jiker, 9 marca 2011, 14:48

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przerwie w działaniu PSN, rekordowym debiucie nowych odsłon serii Pokemon, nowej aktualizacji PES 2011, a także premierze dodatku The Da Vinci Disappearance. Zapraszamy do lektury.

Assassin's Creed: Brotherhood na PC bez wymogu stałego połączenia z Internetem

Sarge, 23 lutego 2011, 11:45

Pecetowi gracze wyczekujący wieści dotyczących Assassin’s Creed: Brotherhood z niepokojem patrzyli w stronę kontrowersyjnego systemu DRM firmy Ubisoft, który był sporą bolączką drugiej części serii. Na szczęście twórcy uspokoili nas, że tym razem nie będzie on tak restrykcyjny.

Pecetowa wersja Assassin's Creed: Brotherhood w czterech wariantach

Olek, 22 lutego 2011, 21:00

Tydzień temu koncern Ubisoft ujawnił datę premiery pecetowej wersji Assassin's Creed: Brotherhood. Dzisiaj wydawca gry przedstawił szczegóły zawartości poszczególnych edycji gry. Poza standardową do sprzedaży trafią także edycje: Codex, Special oraz dostępna wyłącznie w dystrybucji elektronicznej Digital Deluxe.

The Da Vinci Disappearance - nowe DLC do Assassin's Creed: Brotherhood w marcu

Kono, 17 lutego 2011, 19:30

Firma Ubisoft – producent i wydawca gry Assassin's Creed: Brotherhood – wyjawiła dzisiaj, że szykuje kolejny płatny dodatek do najnowszej części przygód Ezio. DLC zatytułowany The Da Vinci Disappearance pojawi się na PlayStation 3 i Xboxa 360 początkiem marca.

Oficjalne wymagania sprzętowe Assassin's Creed: Brotherhood

Kono, 16 lutego 2011, 16:40

Ciekawych informacji dotyczących pecetowego Assassin's Creed: Brotherhood ostatnimi czasy nie brakuje. Jeszcze wczoraj informowaliśmy Was o oficjalnej dacie premiery, a dzisiaj dzięki pojawieniu się gry na serwisie Steam dowiedzieliśmy się o oficjalnych wymaganiach sprzętowych tego tytułu.

Poznaliśmy datę premiery pecetowego Assassin's Creed: Brotherhood

Sarge, 15 lutego 2011, 14:25

Assassin’s Creed: Brotherhood do tej pory nie ukazał się w wersji pecetowej, choć konsolowcy mogą cieszyć się tym tytułem od listopada ubiegłego roku. Po długim czasie oczekiwania Ubisoft podał w końcu datę debiutu swojego dzieła na komputerach osobistych, ucinając tym samym wszelkie spekulacje na ten temat.

Nowa odsłona marki Assassin's Creed jeszcze w tym roku

Jiker, 15 lutego 2011, 08:00

Yves Guillemot, prezes francuskiej firmy Ubisoft, oznajmił podczas wczorajszej konferencji poświęconej ostatniemu raportowi finansowemu, że 2011 rok kalendarzowy przyniesie nam zupełnie nową odsłonę serii Assassin’s Creed. Potwierdził tym samym swoje ubiegłoroczne słowa.

Wysoka sprzedaż Assassin's Creed: Brotherhood

Olek, 14 lutego 2011, 19:27

Koncern Ubisoft poinformował o znakomitych wynikach finansowych osiągniętych w trzecim kwartale roku fiskalnego 2010/2011. Duża w tym zasługa gry Assassin's Creed: Brotherhood, której konsolowe wersje znalazły 6,5 mln nabywców. W okresie przedświątecznym świetnie sprzedawały się także tytuły taneczne oraz stworzone z myślą o możliwościach kontrolera Kinect.

Assassin’s Creed: Brotherhood nagrodzony za scenariusz. Nowa mapa nadchodzi

Hed, 7 lutego 2011, 09:27

Niedawna kontynuacja przygód Ezio Auditore da Firenze, czyli Assassin's Creed: Brotherhood, zainteresowała wielu graczy. Popularność produkcji wynika także z ciekawie poprowadzonej opowieści i dobrego scenariusza. Jego twórcy właśnie otrzymali nagrodę Stowarzyszenia Amerykańskich Scenarzystów Filmowych (Writers Guild of America).

Pecetowe Assassin's Creed: Brotherhood tylko z DirectX 9

Adrian Werner, 1 lutego 2011, 10:01

Kolejne części Assassin’s Creed wypuszczane są na PC wiele miesięcy po wersjach konsolowych i najnowsza odsłona, czyli Brotherhood nie jest wyjątkiem. W ramach rekompensaty za dłuższy czas oczekiwania obiecano fanom wyraźne ulepszenia w porównaniu z edycjami na PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Nowy wywiad z twórcami rzucił trochę światła na to, czego możemy się spodziewać po wydaniu pecetowym.

Ubisoft wypuścił drugi darmowy dodatek do Assassin’s Creed: Brotherhood

Hed, 19 stycznia 2011, 11:18

Firma Ubisoft potwierdziła, że drugi darmowy dodatek do ubiegłorocznego Assassin's Creed: Brotherhood został opublikowany na Xboksie 360 (Xbox LIVE) i PlayStation 3 (PlayStation Store). Pakiet o nazwie Animus Project Update 2.0 koncentruje się na rozgrywce wieloosobowej i wprowadza nowy tryb zabawy oraz niedostępną wcześniej mapę.

Limbo, Red Dead Redemption i Mass Effect 2 w walce o nagrody Game Developers Choice

Jiker, 13 stycznia 2011, 08:21

Organizatorzy jedenastej edycji Game Developers Choice Awards – konkursu, w którym profesjonaliści, a konkretnie uznani twórcy gier w liczbie 500, przyznają wyróżnienia najlepszym produkcjom mijającego roku – opublikowali w Sieci listę tytułów nominowanych do tych prestiżowych nagród branżowych.

Wieści ze świata (Tomb Raider, Assassin's Creed: Brotherhood) 27/12/10

Jiker, 27 grudnia 2010, 12:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nagrodzie dla wytrwałych w Assassin’s Creed: Brotherhood, a także potencjalnej implementacji trybu multiplayer w nowym Tomb Raider. Zapraszamy do lektury.

Będzie spin-off Assassin's Creed od twórców World in Conflict?

Sarge, 22 grudnia 2010, 09:50

Seria Assassin’s Creed już jakiś czas temu wyrosła na jedną z najważniejszych marek branży gier wideo. Kolejne części sprzedają się rewelacyjnie, nie dziwne więc, że planowane są nowe odsłony. Jednak czyżby wydawca szykował nam coś jeszcze?

Poradnik: Assassin's Creed: Brotherhood (20/12/10)

Redakcja GRYOnline.pl, 20 grudnia 2010, 13:50

Poradnik do Assassin’s Creed: Brotherhood zawiera kompletny opis przejścia gry, wraz z poradami umożliwiającymi zdobycie w każdej misji pełnej synchronizacji. W dziale Zadania Poboczne znajdziesz wszystkie dostępne w grze zadania dodatkowe.

Darmowa aktualizacja Animus Project 1.0 do Assassin's Creed: Brotherhood dostępna

Jiker, 15 grudnia 2010, 08:02

Zgodnie z zapowiedziami, firma Ubisoft udostępniła Animus Project Update 1.0 – darmowy dodatek DLC do przygodowej gry akcji Assassin’s Creed: Brotherhood przeznaczony dla posiadaczy zarówno PlayStation 3, jak i Xboksa 360 (pierwszy, Copernicus Conspiracy, trafił jedynie na konsolę Sony). Poznaliśmy również szczegóły na temat kolejnej bezpłatnej aktualizacji.

Ruszyły zapisy do turnieju w Assassin's Creed: Brotherhood w ramach LIVE League

Jiker, 9 grudnia 2010, 08:32

Wystartowały zapisy do kolejnego turnieju z cyklu LIVE League. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, po zawodach w Halo: Reach, które wkroczyły właśnie w finałową fazę (znamy już trzy najlepsze ekipy), przyszła pora na zabójczą rywalizację w ramach produkcji firmy Ubisoft, czyli Assassin’s Creed: Brotherhood.

Milion kopii Assassin’s Creed: Brotherhood w Europie. Nowa część w przyszłym roku

Cairine, 26 listopada 2010, 20:05

Assassin’s Creed to naprawdę mocna marka Ubisoftu, która już pretenduje do miana lidera. Trzecia odsłona serii, w której cofamy się w przeszłość wraz z Eizo Auditore, tylko to potwierdza. Już w dniu, w którym nowa produkcja trafiła do sklepów, wyglądało na to, że pewien sukcesu gry wydawca świętuje

Zapowiedziano kolejny darmowy dodatek do Assassin's Creed: Brotherhood

Jiker, 25 listopada 2010, 09:24

Firma Ubisoft zapowiedziała oficjalnie kolejny darmowy dodatek DLC do przygodowej gry akcji Assassin’s Creed: Brotherhood w wersji na Xboksa 360 i PlayStation 3. Animus Project Update 1.0, bo taką nosi nazwę, zostanie udostępniony za sprawą Xbox Live i PlayStation Network 14 grudnia.

Premiera konsolowego Assassin's Creed: Brotherhood w Polsce

Adrian Werner, 19 listopada 2010, 09:24

Polscy miłośnicy konsol mogą się już rozpocząć poznawanie dalszych losów Ezio Auditore, ponieważ Assassin's Creed: Brotherhood w wersjach na Xboksa 360 oraz PlayStation 3 wylądował wreszcie na rodzimych półkach sklepowych.