Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 20 grudnia 2010, 13:50

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Assassin's Creed: Brotherhood (20/12/10)

Poradnik do Assassin’s Creed: Brotherhood zawiera kompletny opis przejścia gry, wraz z poradami umożliwiającymi zdobycie w każdej misji pełnej synchronizacji. W dziale Zadania Poboczne znajdziesz wszystkie dostępne w grze zadania dodatkowe.

„Poradnik do Assassin’s Creed: Brotherhood zawiera kompletny opis przejścia gry, wraz z poradami umożliwiającymi zdobycie w każdej misji pełnej synchronizacji. W dziale Zadania Poboczne znajdziesz wszystkie dostępne w grze zadania dodatkowe, a wśród nich Legowiska Romulusa, misje Leonarda czy ukryte wspomnienia Cristine. Oprócz tego obszerny fragment tekstu poświęcony został wszelkim występującym w grze znajdźkom. Szczegółowo opisane i zaznaczone na mapkach zostały m.in. flagi, glyphy, piórka czy artefakty. W poradniku znalazł się również opis zadań sklepikarzy oraz przygotowanych przez twórców łamigłówek, a także dokładna mapa Rzymu, z ukrytymi w mieście skarbami i najważniejszymi budynkami.” - „Kwiść”

Poradnik do gry Assassin's Creed: Brotherhood

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry Assassin's Creed: Brotherhood w formacie PDF dostępna jest na stronie poradniki.gracza.pl oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.

Assassin's Creed: Brotherhood - poradnik za SMS