Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 grudnia 2010

Wieści ze świata (Civilization V, StarCraft II, Gran Turismo 5) 7/12/10
Wieści ze świata (Civilization V, StarCraft II, Gran Turismo 5) 7/12/10

Sarge, 7 grudnia 2010, 14:35

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o łatce Civilization V, kolejnej lokacji Dragon Age II, płatnym DLC do Need For Speed: Hot Pursuit, a także o dodanych uszkodzeniach mechanicznych w Gran Turismo 5. Zapraszamy do lektury.

Premiera The Agency znowu przesunięta
Premiera The Agency znowu przesunięta

Sarge, 7 grudnia 2010, 13:10

Jeśli nie kojarzycie zbyt mocno takiego tytułu jak The Agency, jest na to usprawiedliwienie. O tej tworzonej wiele lat grze MMO od dłuższego czasu nie usłyszeliśmy bowiem niczego konkretnego, a według ujawnionych swego czasu planów Sony Online Entertainment, miała ona ukazać się jeszcze w tym roku. Niestety wygląda jednak na to, że doczekaliśmy się kolejnego opóźnienia premiery.

Shogun 2: Total War - dużo nowego o trybie multiplayer
Shogun 2: Total War - dużo nowego o trybie multiplayer

Adrian Werner, 7 grudnia 2010, 11:33

Shogun 2: Total War to jedna z najbardziej oczekiwanych gier wśród zapowiadanych na przyszły rok produkcji pecetowych. Twórcy ujawnili właśnie masę nowych informacji na temat zmian jakie czekają nas w rozgrywkach wieloosobowych.

Dzisiaj premiera benchmarka 3DMark 11

Olek, 7 grudnia 2010, 11:15

Po zaliczeniu kolejnego, tym razem tygodniowego poślizgu, swoją premierę ma dziś nowa wersja popularnego programu do testowania wydajności zestawów komputerowych. 3DMark 11 ukazuje się po dwóch latach przerwy, w czasie której fiński producent - Futuremark zajęty był między innymi pracami nad grą Shattered Horizon.

Nowa gra z Bondem w roli głównej dziełem Raven Software?
Nowa gra z Bondem w roli głównej dziełem Raven Software?

Sarge, 7 grudnia 2010, 11:10

Po premierze 007: Blood Stone nie do końca było wiadomo, co dalej z serią gier z Jamesem Bondem w roli głównej. Wydany na początku listopada tytuł autorstwa Bizarre Creations nie zebrał rewelacyjnych recenzji, w związku z czym można było się zastanawiać, czy firma Activision powierzy następną część temu samemu deweloperowi. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że tak się nie stanie.

E-sport - finały niemieckiego ESL Pro Series XVII
E-sport - finały niemieckiego ESL Pro Series XVII

nqr, 7 grudnia 2010, 11:06

Najważniejszym wydarzeniem ostatniego tygodnia na scenie sportów elektronicznych były weekendowe finały niemieckiego ESL Pro Series XVII. Zawodnicy z różnych krajów rywalizowali w siedmiu różnych grach, ale zdecydowanie najważniejsze były rozgrywki w Counter-Strike, Quake Live oraz FIFA 10.

Szczegóły na temat najnowszej części Tomb Raidera
Szczegóły na temat najnowszej części Tomb Raidera

Kono, 7 grudnia 2010, 11:00

Wygląda na to, że Square-Enix nie da nam ani chwili wytchnienia od świeżych informacji dotyczących nowego Tomb Raidera. Wczoraj dowiedzieliśmy się jak ma wyglądać młodsza i udoskonalona wersja pani archeolog. Dziś natomiast wypłynęły konkrety dotyczące samej gry.

EMPiK - Top Lista - tydzień 48 (07/12/10)

Przemysław Zamęcki, 7 grudnia 2010, 10:05

Zapraszamy do kolejnego notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PS2, PSP, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą ze 162 salonów z okresu pomiędzy 29 listopada a 5 grudnia.

World of Warcraft: Cataclysm debiutuje na rynku
World of Warcraft: Cataclysm debiutuje na rynku

Sarge, 7 grudnia 2010, 09:30

Po dwóch latach od wydania dodatku Wrath of the Lich King, fani World of Warcraft doczekali się premiery trzeciego rozszerzenia. Dzisiaj do sklepów na całym świecie trafia bowiem World of Warcraft: Cataclysm.

Zamieszanie wokół Jumpgate Evolution
Zamieszanie wokół Jumpgate Evolution

Adrian Werner, 7 grudnia 2010, 09:09

Od wielu miesięcy nie docierają do nas żadne nowe informacje na temat kosmicznego MMO zatytułowanego Jumpgate Evolution. Okazuje się, że nie tylko fani zaczęli już tracić cierpliwość czekając na premierę tej produkcji. Wydawca gry pozwał bowiem twórców (studio Net Devil) i domaga się zwrotu zainwestowanych w projekt środków.

Debiut Bejeweled 3 i niecodzienna impreza premierowa
Debiut Bejeweled 3 i niecodzienna impreza premierowa

Kono, 7 grudnia 2010, 09:00

Dokładnie dzisiaj ma miejsce premiera Bejeweled 3 – sqeuela najpopularniejszej gry logicznej wszechczasów. Tę huczną okazję firma PopCap Games postanowiła uczcić w bardzo oryginalny, ale jednocześnie zwyczajny sposób.

Szukaj skarbów na platformie Steam

Jiker, 7 grudnia 2010, 08:29

Firma Valve wystartowała z nową promocją na platformie Steam. Wraz z The Great Steam Treasure Hunt użytkownicy najpopularniejszego serwisu cyfrowej dystrybucji gier wyruszają na poszukiwanie skarbów, sprowadzające się do realizacji różnego rodzaju zadań oraz wyzwań. Wielki finał akcji będzie miał miejsce 20 grudnia, gdy dane nam będzie poznać zwycięzcę najważniejszej z nagród.