Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 października 2013, 20:52

Assassin's Creed Heritage Collection – kolekcja pięciu części serii w sklepach w listopadzie

Firma Ubisoft zapowiedziała nowy zestaw gier z serii Assassin's Creed. Kolekcja Assassin's Creed Heritage zawiera pięć głównych części cyklu i ukaże się w listopadzie na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputerach PC.

Oficjalne okładki kolekcji - Assassin's Creed Heritage Collection – kolekcja pięciu części serii w sklepach w listopadzie - wiadomość - 2013-10-04
Oficjalne okładki kolekcji

Premiera Assassin's Creed IV: Black Flag jest tuż za pasem. Z tej okazji, Ubisoft zapowiedziało kolejny zestaw tytułów z serii, który pozwoli nowym graczom zapoznać się z bogatą mitologią świata asasynów. W skład kolekcji Assassin's Creed Heritage wchodzą gry: Assassin’s Creed, Assassin’s Creed II (edycja Game of the Year), Assassin’s Creed Brotherhood, Assassin’s Creed Revelations oraz Assassin’s Creed III. Warto zauważyć, że ponieważ jedynie Assasin's Creed II będzie dystrybuowane w wersji Game of the Year, najprawdopodobniej do pozostałych części zestawu zainteresowani gracze będą musieli kupić dodatki osobno, co ze względu na ich cenę może być całkiem sporym wydatkiem. Assassin's Creed Heritage trafi na półki europejskich sklepów 8 listopada, w wersji na komputery PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Sugerowana cena nie jest jeszcze znana.

  1. Oficjalna strona serii Assassin's Creed