Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 stycznia 2012, 11:22

Nowy Assassin's Creed w czasach rewolucji amerykańskiej – kolejne plotki

Pojawiły się kolejne plotki odnośnie następnej części serii Assassin’s Creed. Jeden z serwisów twierdzi, że gra będzie rozgrywała się w czasach rewolucji amerykańskiej i wprowadzi nowego bohatera. Podobno Ubisoft zapowie kontynuację marki przed końcem marca.

Jeden z zagranicznych serwisów twierdzi, że najnowsza odsłona Assassin's Creed będzie rozgrywała się w czasach rewolucji amerykańskiej, podczas której kolonie przekształciły w Stany Zjednoczony Ameryki. Podobno następna część serii firmy Ubisoft zostanie ujawniona przed końcem marca tego roku i wprowadzi nowego bohatera.

Powyższe plotki zaprezentował CVG, który powołuje się na anonimowe źródło mające styczność z projektem. Serwis przypomniał, że motyw rewolucji amerykańskiej pojawił się w dodatku do Assassin's Creed: Brotherhood oraz w wątku fabularnym Revelations. Ubisoft pytał też fanów o to, gdzie chcieliby udać się w następnej części serii – jedną z opcji była właśnie Ameryka z XVIII wieku.

Nowy Assassin's Creed w czasach rewolucji amerykańskiej – kolejne plotki - ilustracja #1

Jeśli doniesienia się potwierdzą, to w następnym Assassin’s Creed najprawdopodobniej otrzymamy okazję, żeby spotkać się z paroma znanymi postaciami historycznymi. Jedną z nich powinien być George Washington. W Assassin’s Creed II dowiedzieliśmy się, że w pewien sposób wszedł on w posiadanie Apple of Eden, artefaktu, o który walczą zabójcy i templariusze.

Firma Ubisoft nie ujawniła oficjalnie dokąd zabierze nas kolejny Assassin’s Creed. Wiadomo jednak, że gra na pewno się pojawi i raczej niedługo o niej usłyszymy. Poprzednie odsłony marki zaskarbiły sobie miliony fanów na całym świecie. Wątek Ezio, bohatera Assassin’s Creed II, Brotherhood i Revelations, został wyeksploatowany do granic możliwości. Czas na prawdziwą kontynuację.

  1. Gracze zadecydują o przyszłości serii Assassin's Creed?