Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint

Ubisoft nie wróci do robienia mniejszych gier, takich jak... AC Unity

Froozyy, 11 września 2019, 16:54

Yves Guillemot, szef Ubisoftu, w udzielonym wywiadzie powiedział, że firma nie zamierza więcej produkować gier, w których historia starcza zaledwie na kilkanaście godzin. Zamiast tego chce się skupić na tworzeniu tytułów pozwalających na doświadczenie wielu takich przygód w jednej produkcji.

Rozdajemy klucze do bety Ghost Recon: Breakpoint dla użytkowników Premium VIP

Entelarmer, 4 września 2019, 19:27

Za kilkanaście godzin rozpoczną się zamknięte beta-testy gry Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint. Jeśli chcielibyście sprawdzić nową odsłonę taktycznej serii przed premierą, zachęcamy do sprawdzenia poniższej wiadomości.

Ghost Recon Breakpoint - szczegóły beta-testów i zwiastun aktorski

Adrian Werner, 4 września 2019, 10:00

Firma Ubisoft poinformowała o szczegółach nadchodzącej zamkniętej bety Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint. Udostępniono również nowy zwiastun aktorski oraz ujawniono plany rozwoju gry po premierze.

Ghost Recon Breakpoint - wymagania sprzętowe

Adrian Werner, 28 sierpnia 2019, 08:39

Firma Ubisoft udostępniła wymagania sprzętowe gry Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint, czyli najnowszej odsłony popularnego cyklu strzelanek.

Ghost Recon Breakpoint otrzymał zwiastun trybu multiplayer Ghost War

Entelarmer, 19 sierpnia 2019, 17:58

Firma Ubisoft udostępniła zwiastun trybu multiplayer Ghost War w grze Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint. Materiał zdradza m.in. obecność elementów battle royale oraz serwery dedykowane.

Microsoft pokaże nowy odcinek Inside Xbox na Gamescom 2019

aadamus, 15 sierpnia 2019, 12:36

W przyszły poniedziałek wystartuje kolejna edycja Gamescomu. Wśród tegorocznych wystawców znalazł się Microsoft. Gigant z Redmond zaprezentuje na targach nowy odcinek Inside Xbox, pokazujący materiały z takich gier jak Gears 5, Metro Exodus i Blair Witch. Wydarzenie odbędzie się 19 sierpnia o godzinie 17:00.

Ubisoft prezentuje wypasioną wersję PC gry Ghost Recon: Breakpoint

Froozyy, 2 sierpnia 2019, 19:54

W najnowszym zwiastunie Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint możemy zobaczyć, co zaoferuje gra posiadaczom komputerów osobistych. Poznaliśmy również datę rozpoczęcia otwartej bety produkcji.

Osiemnaście minut rozgrywki z Ghost Recon Breakpoint

AlexB, 11 czerwca 2019, 11:12

W sieci pojawił się osiemnastominutowy gameplay z gry Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint, czyli kolejnej odsłony cyklu strzelanek od firmy Ubisoft. Tytuł ukaże się 4 października bieżącego roku.

Wysyp informacji o Ghost Recon Breakpoint; beta we wrześniu

Adrian Werner, 10 czerwca 2019, 22:52

Konferencja firmy Ubisoft obfitowała w nowe materiały wideo z Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint, czyli kolejnej odsłony popularnego cyklu strzelanek. Poznaliśmy również datę startu beta-testów oraz dowiedzieliśmy się, że w grze wystąpi Terminator.

Ghost Recon Breakpoint tylko na Epic Games Store i Uplay. Znamy cenę

Frozen, 10 maja 2019, 16:14

Firma Ubisoft oficjalnie potwierdziła, że Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint nie będzie sprzedawany na Steamie. Grę na PC kupimy wyłącznie za pośrednictwem platform Epic Games Store i Uplay. Przy okazji poznaliśmy cenę produkcji.

Ghost Recon Breakpoint - znamy datę premiery i inne konkrety

Serek, 9 maja 2019, 21:20

Zgodnie z oczekiwaniami, Ubisoft zapowiedział oficjalnie Ghost Recon: Breakpoint. Produkcja trafi na półki sklepowe na początku października tego roku. Twórcy podzielili się także obszernym zapisem rozgrywki z wersji alfa. Tytuł dostępny jest już w pre-orderze.

Plotki o Ghost Recon Breakpoint – armia dronów i data premiery [Aktualizacja]

Adrian Werner, 8 maja 2019, 11:25

Pojawiły się nowe plotki odnośnie następnej odsłony cyklu Ghost Recon. Objęły one takie aspekty jak fabuła, data premiery oraz tryb kooperacyjny.

Ghost Recon Wildlands 2 zostanie zapowiedziane 9 maja?

Aquma, 2 maja 2019, 15:21

Ostatnia aktualizacja z nową zawartością dla strzelanki Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands zawiera kilka poszlak, które sugerują, iż niedługo doczekamy się zapowiedzi kontynuacji wspomnianego tytułu.