Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2019, 19:45

autor: Ender

Ghost Recon: Breakpoint - zapowiedź otwartej bety i zwiastun aktorski

W przyszłym tygodniu startują otwarte testy beta Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint, które pozwolą nam wypróbować kilka misji kampanii fabularnej, zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie znajomych. Firma Ubisoft wypuściła także nowy aktorski zwiastun tytułu, którego gwiazdą jest raper Lil Wayne.

Wyznaczona na 4 października premiera kooperacyjnej strzelanki Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint zbliża się dużymi krokami. Mamy już za sobą zamknięte testy gry, które odbyły się na początku tego miesiąca. Ubisoft potwierdził właśnie, że szansę na wypróbowanie zawartości tytułu otrzymają teraz wszyscy zainteresowani gracze. W dniach 26-29 września będą mogli oni pobrać otwartą betę gry, w wersji na komputery PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Pozwoli ona na rozegranie kilku misji w kampanii fabularnej, zarówno w pojedynkę, jak i w trybie kooperacji z czteroosobowym oddziałem. Zapowiedzi bety towarzyszy także nowy kilkuminutowy aktorski zwiastun gry, w reżyserii Davida Leitcha (Deadpool 2, Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw), którego gwiazdą jest znany amerykański raper Lil Wayne.

Przypomnijmy, że akcja Ghost Recon: Breakpoint rozgrywa się w tym samym uniwersum, w którym umiejscowiona została poprzednia odsłona serii – Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Nowe dzieło Ubisoftu rozwija wiele pomysłów i rozwiązań wprowadzonych w tamtym tytule, równocześnie przenosząc graczy z Boliwii na leżący na Pacyfiku fikcyjny archipelag Auroa. Za sprawą armii najemników i nowoczesnego sprzętu wojskowego jest on kontrolowany przez byłego amerykańskiego komandosa i watażkę Walkera. Tytuł pojawi się równocześnie na pecetach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Warto podkreślić, że na komputerach PC produkcja ominie Steam i dostępna będzie jedynie na platformach Uplay oraz Epic Games Store. W planach deweloperów jest również wydanie gry w nadchodzącym serwisie streamingowym Google Stadia.

  1. Oficjalna strona gry Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint
  2. Ghost Recon Breakpoint to gra totalna, która ma w sobie wszystko
  3. Wszystko o Ghost Recon: Breakpoint