Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 września 2019, 10:21

Ghost Recon Breakpoint - szczegóły beta-testów i zwiastun aktorski

Firma Ubisoft poinformowała o szczegółach nadchodzącej zamkniętej bety Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint. Udostępniono również nowy zwiastun aktorski oraz ujawniono plany rozwoju gry po premierze.

Gra ukaże się w październiku tego roku. - Ghost Recon Breakpoint - szczegóły beta-testów i zwiastun aktorski - wiadomość - 2019-09-04
Gra ukaże się w październiku tego roku.

Firma Ubisoft ujawniła szczegóły zamkniętej bety Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint, czyli najnowszej odsłony popularnej strzelankowej serii. Testy ruszą jutro, czyli 5 września, o godzinie 12:00 czasu polskiego. Zabawa dobiegnie końca 9 września, również w południe. Można już pobierać potrzebne pliki w ramach pre-loadu.

Zamknięta beta zostanie udostępniona graczom z pre-orderami, subskrybentom usługi Uplay+, uczestnikom technicznego testu online oraz grupie wybranej losowo spośród osób, które na oficjalnej stronie wyrażą chęć wzięcia udziału w testach.

W zamkniętej becie uzyskamy dostęp do kilku regionów wirtualnego świata i będziemy mogli podjąć się zarówno misji kooperacyjnych dla czterech osób, jak i zadań dla pojedynczego gracza. Otrzymamy także okazję sprawdzenia swoich umiejętności w strefach dronów, gdzie zmierzymy się z różnego rodzaju maszynami, począwszy od małych jednostek latających murmur, poprzez roje typu aamon, aż po wielkie opancerzone bestie znane jako behemoty.

Dodatkową atrakcją będzie wydarzenie Man Down, w ramach którego w trybie kooperacyjnym będziemy reanimowali sojuszników. Im więcej użytkowników weźmie udział w tym evencie, tym większą darowiznę przekaże Ubisoft na konto organizacji charytatywnej Child’s Play.

Twórcy zdradzili również plany rozwoju gry przez pierwszy rok. W dniu premiery ukaże się operacja Greenstone, po której w czteromiesięcznych odstępach zostaną udostępnione epizody drugi i trzeci. Każdy z nich zaoferuje nową przygodę, dodatkową zawartość do tzw. endgame (w tym raid), misje frakcyjne oraz inne atrakcje.

Ponadto w planach jest wprowadzenie trzech nowych klas żołnierzy, począwszy od specjalizującego się w hakowaniu inżyniera. Autorzy obiecują również regularne wydarzenia oraz dodatkowe mapy do PvP.

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera nastąpi 4 października tego roku. Na PC produkcja ominie Steam i dostępna będzie tylko w serwisach Uplay i Epic Games Store. W planach jest również wydanie na Google Stadia. Na koniec warto wspomnieć, że firma Ubisoft wypuściła nowy zwiastun aktorski, który możecie obejrzeć powyżej.

  1. Oficjalna strona internetowa gry
  2. Ghost Recon Breakpoint to gra totalna, która ma w sobie wszystko
  3. Widzieliśmy Ghost Recon Breakpoint – czy Punisher dorówna Vaasowi?
  4. Wszystko o Ghost Recon: Breakpoint - data premiery, gameplay, cena