Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 września 2019, 10:57

autor: Adrian Werner

Cyberpunk 2077 – tryb multiplayer oficjalnie potwierdzony

Studio CD Projekt RED poinformowało, że pracuje nad trybem multiplayer do Cyberpunka 2077. Ukaże się on jednak dopiero w jakiś czas po premierze gry.

Cyberpunk 2077 będzie miał multiplayer, ale długo na niego poczekamy. - Cyberpunk 2077 – tryb multiplayer oficjalnie potwierdzony - wiadomość - 2019-09-04
Cyberpunk 2077 będzie miał multiplayer, ale długo na niego poczekamy.
CYBERPUNK 2077 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: CD Projekt RED
  2. Gatunek: RPG
  3. Platformy: PC, XONE, PS4
  4. Data premiery: 16 kwietnia 2020 r.

Po latach spekulacji wreszcie mamy oficjalne potwierdzenie – Cyberpunk 2077 będzie miał tryb multiplayer. Informację o tym przekazano za pomocą oficjalnego profilu gry w serwisie Twitter. Jednocześnie ogłoszono, że studio CD Projekt RED szuka pracowników specjalizujących się w projektowaniu rozgrywek wieloosobowych.

Osoby obawiające się, że obecność nowego trybu wpłynie negatywnie na kampanię mogą spać spokojnie. Ta opcja jest dopiero w dalszych planach. Autorzy wpierw wypuszczą podstawową wersję gry, następnie zajmą się darmowymi dodatkami, a dopiero potem Cyberpunk 2077 otrzyma multiplayer.

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 zmierza na pecety, Xboksa One i PlayStation 4. Gra ukaże się 16 kwietnia przyszłego roku.

Warto wspomnieć, że ostatnich kilkanaście dni było bardzo owocnych dla graczy czekających na ten tytuł. Wypuszczono kilkunastominutowy gameplay oraz ujawniono sporo konkretów na temat rozmiaru świata, systemów craftingu i rozwoju.

Twórcy wyjaśnili również zmiany, jakie wprowadzili w kwestii wyboru płci naszej postaci. Ponadto CD Projekt RED zaskoczył fanów ogłaszając, że w grze większość scenek przerywnikowych ukazana zostanie z perspektywy pierwszoosobowej. Nawet sekwencje seksu obejrzymy z oczu bohatera.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Cyberpunk 2077 na chłodno – analiza nadchodzącej gry CDPR
  3. Cyberpunk 2077 wygląda rewelacyjnie! Widzieliśmy gameplay na E3
  4. Świat Cyberpunka 2020 – przewodnik po uniwersum gry Cyberpunk 2077
  5. Wszystko o Cyberpunk 2077
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach