Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 września 2019, 11:03

autor: Aquma

Mount and Blade 2 Bannerlord - zobacz gameplay z oblężenia

Na platformie YouTube pojawił się kolejny gameplay z gry Mount & Blade II: Bannerlord od tureckiego studia TaleWorlds. Tym razem na filmie widzimy oblężenie twierdzy w ramach kampanii fabularnej.

Kolejny gameplay z Mount & Blade II: Bannerlord. - Mount and Blade 2 Bannerlord - zobacz gameplay z oblężenia - wiadomość - 2019-09-04
Kolejny gameplay z Mount & Blade II: Bannerlord.

W sieci pojawił się kolejny gameplay z gry Mount & Blade II: Bannerlord - kolejnej części znanej serii od tureckiego studia TaleWorlds. Tym razem zaprezentowano nam fragment kampanii fabularnej. Materiał został opublikowany na kanale serwisu IGN i trwa przeszło siedem minut. Znajdziecie go poniżej.

Większość filmu skupia się na oblężeniu twierdzy i trzeba przyznać, że wygląda ono całkiem widowiskowo i względnie realistycznie. Dość dobrze prezentują się także inne elementy rozgrywki, choć w oczy kłuje trochę źle wyglądająca mapa kampanijna, z teksturami i poziomem szczegółowości rodem z początku XXI wieku (możliwe, że częściowo jest to efekt kompresji YouTube).

Przypominamy, że Mount & Blade II: Bannerlord zmierza wyłącznie na komputery. Produkcja nie ma jeszcze daty premiery, ale wiadomo, że w marcu 2020 roku pojawi się we wczesnym dostępie Steam.

  1. Mount & Blade II: Bannerlord – strona oficjalna
  2. Wszystko o Mount & Blade II: Bannerlord
  3. Graliśmy w Mount & Blade 2: Bannerlord – na ten sandbox warto czekać