Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 września 2019, 10:09

autor: Aquma

Zapowiedziano nową grę LEGO Star Wars

Firmy Warner Bros. oraz Lucasfilm zapowiedziały grę LEGO Star Wars Battles - mobilny spin-off znanej serii, który w przeciwieństwie do innych części będzie tytułem strategicznym.

Zapowiedziano nową grę z serii LEGO Star Wars. - Zapowiedziano nową grę LEGO Star Wars - wiadomość - 2019-09-04
Zapowiedziano nową grę z serii LEGO Star Wars.

Firmy Warner Bros. oraz Lucasfilm zapowiedziały, że seria LEGO Star Wars pojawi się na urządzeniach mobilnych - jako LEGO Star Wars Battles. Nie będzie to jednak tytuł, jakiego najprawdopodobniej się spodziewacie - otrzymamy grę strategiczną (akcja ma się rozgrywać w czasie rzeczywistym), w której podstawą zabawy będzie tryb wieloosobowy.

Gracze będą mogli zbudować własny zespół, złożony z bohaterów znanych z uniwersum Gwiezdnych wojen (filmów i bajek - np. Star Wars: The Clone Wars). Warto przy tym odnotować, że będziemy mogli swobodnie łączyć postacie z różnych epok. Nasza drużyna stanie do walki z zespołami innych graczy. W czasie starć będziemy wykorzystywali zdolności specjalne, wznosili fortyfikacje oraz korzystali ze wsparcia pojazdów (mowa m.in. o Sokole Millenium i maszynach kroczących AT-AT).

Rozgrywki będą się toczyły na mapach wzorowanych na ikonicznych lokacjach z filmów, takich jak Naboo, Endor, Geonosis, Hoth czy Scarif. W miarę osiąganych postępów będziemy odblokowywali kolejnych herosów, plansze oraz kostiumy dla poszczególnych postaci - nie zabraknie przy tym skórek powiązanych z nadchodzącym filmem Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie. Otrzymamy też możliwość rozwijania bohaterów.

LEGO Star Wars Battles trafi na urządzenia z systemami iOS oraz Android. Gra zadebiutuje w przyszłym roku. Poniżej kilka pierwszych screenów.

Zapowiedziano nową grę LEGO Star Wars - ilustracja #2
LEGO Star Wars Battles
LEGO Star Wars Battles
  1. Gwiezdne wojny - strona oficjalna
  2. Warner Bros. - strona oficjalna
  3. Lucas Film - strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

LEGO Star Wars Battles

LEGO Star Wars Battles