Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 marca 2020, 18:20

Sam Fisher znowu zawita do Ghost Recon - zobacz teaser

Właśnie dowiedzieliśmy się, że do gry Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint trafi bohater serii Splinter Cell - Sam Fisher. Pojawi się w niej za sprawą nowego wydarzenia, które rozpocznie się 24 marca.

Sam Fisher znowu zawita do Ghost Recon - zobacz teaser - ilustracja #1
Sam Fisher powróci w nowej przygodzie w grze Breakpoint.

Na początku tego miesiąca dowiedzieliśmy się, że 24 marca do gry Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint trafi tryb immersyjny, który ma uczynić rozgrywkę bardziej realistyczną i wymagającą. Co więcej, właśnie poinformowano, że tego samego dnia w produkcji pojawi się Sam Fisher, czyli bohater serii gier Splinter Cell. Postać trafi do nas za sprawą nowego wydarzenia „Deep State”, na temat którego nie podano jeszcze żadnych szczegółów.

Jak widać, obecnie Ubisoft stara się przypominać graczom kultowych bohaterów. Podobna sytuacja spotkała niedawno księcia Persji z cyklu Prince of Persia, którego fani serii mogą ponownie spotkać przez pewien czas, dzięki specjalnemu wydarzeniu w grze sieciowej For Honor. Szkoda tylko, że na razie postacie te pojawiają się tylko gościnnie w innych tytułach, bowiem póki co o nowych odsłonach cyklu obu wspomianych gier oficjalnie nadal nic nie wspomniano.

Na koniec przypomnijmy, że Breakpoint ukazało się 4 października 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Gra nie spotkała się ze zbyt ciepłym przyjęciem, a nawet - jak przyznali sami twórcy – „poniosła komercyjną klęskę”.