Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 marca 2020, 18:45

autor: Krystian "Vergil" Pieniążek

Sunset Harbor kolejnym dużym dodatkiem do Cities Skylines

Studio Colossal Order przygotowało dziewiąty obszerny dodatek do gry Cities: Skylines. Add-on zatytułowany Sunset Harbor zadebiutuje pod koniec miesiąca, a pozwoli nam zaprojektować malownicze miasto nad zatoką.

W SKRÓCIE:
  1. Sunset Harbor, czyli dziewiąty duży dodatek do gry Cities: Skylines, 26 marca trafi na PC, PS4 oraz Xboksa One;
  2. add-on wyceniony na około 63 złote pozwoli nam zaprojektować miasto nad zatoką;
  3. oprócz wprowadzenia nowej gałęzi przemysłu – rybołówstwa – i całej związanej z nią infrastruktury, rozszerzenie rozbuduje kwestie związane z transportem, a także wprowadzi do gry turystyczne loty śmigłowcem.

Pomimo że od premiery gry Cities: Skylines minęło już pięć lat, stojący za nią zespół Colossal Order wciąż rozbudowuje swoje dzieło. Dzisiaj zapowiedziano dziewiąte duże rozszerzenie do tej produkcji, czyli Sunset Harbor. Dodatek wyceniony na 14,99 dolara (w przeliczeniu około 63 złote) trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One 26 marca. Poniżej znajdziecie jego zwiastun, a także garść konkretów na temat nowości wprowadzonych przez deweloperów.

Jak sugeruje tytuł, Cities: Skylines - Sunset Harbor pozwoli nam spróbować swoich sił w zaprojektowaniu sprawnie funkcjonującego miasta nad zatoką. Oprócz pięciu map, add-on przyniesie nową gałąź przemysłu (i całą związaną z nią infrastrukturę), jaką jest rybołówstwo. Ponadto autorzy pochylili się nad kwestiami związanymi z transportem miejskim. Na ulice wyjadą autobusy międzymiastowe, które poprawią komunikację między stanami, przemieszczanie się po mieście usprawnią trolejbusy, a w rozprawieniu się z korkami blokującymi nasze drogi pomoże nadziemne metro. Szybkie przesiadki między poszczególnymi środkami transportu umożliwią natomiast specjalne centra komunikacyjne, które będzie można wznieść w newralgicznych punktach na mapie.

Jeśli zaś chodzi o rozrywkę w naszym mieście – dobrą zabawę jego mieszkańcom zapewnią turystyczne loty śmigłowcami, które na niebie spotkają się z samolotami należącymi do entuzjastów latania. Listę nowości wieńczą rozbudowane możliwości związane z uzdatnianiem wody i gospodarowaniem odpadami.

Sunset Harbor kolejnym dużym dodatkiem do Cities Skylines - ilustracja #1
Nowoczesne miasto musi dobrze wyglądać i sprawnie funkcjonować.
  1. Oficjalna strona internetowa gry Cities: Skylines
  2. Recenzja gry Cities: Skylines - SimCity 4 ma wreszcie godnego konkurenta
  3. Cities: Skylines – poradnik do gry