Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 marca 2020, 19:27

autor: "Vergil"

Ghost Recon Breakpoint – tryb immersyjny z datą premiery i zwiastunem

Wiemy, kiedy zadebiutuje Ghost Experience, czyli tryb immersyjny w grze Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint. Ponadto firma Ubisoft ujawniła konkrety na jego temat, a także opublikowała zwiastun prezentujący najważniejsze nowości.

W SKRÓCIE:
  1. tryb immersyjny trafi do Ghost Recon: Breakpoint 24 marca;
  2. moduł będzie dostępny wyłącznie w ramach PvE i wprowadzi wiele zmian w mechanice;
  3. nic nie stanie na przeszkodzie, by zastosować tylko wybrane nowe rozwiązania, pozostawiając nietkniętą resztę elementów.

Firma Ubisoft udostępniła zwiastun oraz podzieliła się szczegółami na temat Ghost Experience, czyli zapowiedzianego jeszcze w zeszłym roku (a potem opóźnionego) trybu immersyjnego w grze Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint. Moduł, który zostanie oddany w nasze ręce 24 marca, ma uczynić rozgrywkę bardziej realistyczną i wymagającą, a co za tym idzie – przyjemniejszą (przynajmniej dla niektórych). Bez zbędnego przedłużania – przejdźmy do konkretów.

Zacznijmy od tego, że nowy moduł będzie dostępny wyłącznie w ramach zmagań PvE (niezależnie od tego, czy bawimy się w pojedynkę, czy wspólnie z innymi, o czym za chwilę), a pomiędzy poszczególnymi trybami będzie można swobodnie się przełączać.

W trybie immersyjnym nie uświadczymy poziomów wyposażenia. Ponadto nic nie stanie na przeszkodzie, by odbierać broń pokonanym wrogom, a nowy ekwipunek będziemy zdobywać, wykonując misje i plądrując skrzynie. Oprócz tego twórcy pozwolą nam wybrać, czy chcemy nosić przy sobie jedną czy dwie główne bronie, zdecydować, czy po przeładowaniu niewykorzystane naboje przepadną wraz z wyrzuconym magazynkiem, a także zmienić ustawienia związane z regeneracją życia, poziomem wytrzymałości, liczbą noszonych bandaży oraz odpornością na trafienia. Swoistą wisienką na torcie będzie możliwość dostosowania interfejsu do indywidualnych preferencji.

Tryb immersyjny powinien wydatnie polepszyć wrażenia z rozgrywki w Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint. - Ghost Recon Breakpoint – tryb immersyjny z datą premiery i zwiastunem - wiadomość - 2020-03-05
Tryb immersyjny powinien wydatnie polepszyć wrażenia z rozgrywki w Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint.

Warto odnotować, że gracze bawiący się w klasycznym trybie będą mogli grać wspólnie z osobami, które zdecydują się na rozgrywkę w module immersyjnym. Oprócz tego w grze pojawi się możliwość włączenia tylko niektórych elementów Ghost Experience i pozostawienia tych, które przypadły nam do gustu w trybie standardowym.

  1. Oficjalna strona internetowa gry
  2. Recenzja gry Ghost Recon: Breakpoint – przy Anthem bawiłem się lepiej
  3. Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint – poradnik do gry
  4. Wszystko o Ghost Recon: Breakpoint