Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 5 marca 2020, 19:49

Dom z papieru (Netflix) - data premiery 4. sezonu

W sieci pojawił się zwiastun czwartego sezonu hiszpańskiego serialu Dom z papieru od Netfliksa. Trafi on na nasze ekrany już za niespełna miesiąc, a według nieoficjalnych doniesień najnowsze odcinki mają być zwieńczeniem historii napadu na hiszpańską mennicę.

Wiemy, kiedy zobaczymy nowe odcinki Domu z papieru. - Dom z papieru (Netflix) - data premiery 4. sezonu - wiadomość - 2020-03-05
Wiemy, kiedy zobaczymy nowe odcinki Domu z papieru.
DOM Z PAPIERU W SKRÓCIE:
  • Data premiery w Polsce: 25 grudnia 2017 rok;
  • Gatunek: Thriller/Akcja/Dramat;
  • Liczba sezonów: 4;
  • Liczba odcinków: 30 (plus odcinki sezonu czwartego);
  • Gdzie obejrzeć: Netflix.

Dzisiaj poznaliśmy oficjalną datę premiery czwartego sezonu hiszpańskiego serialu Dom z papieru od Netfliksa. Ten ukaże się już za niecały miesiąc, tj. 3 kwietnia 2020 roku, lecz nie wiemy jeszcze, ile dokładnie znajdzie się w nim odcinków. Według nieoficjalnych doniesień ma to być zwieńczenie historii napadu na hiszpańską mennicę narodową, podczas której nie wszystko poszło zgodnie z planem. Wraz z datą premiery w sieci pojawił się także trailer, zwiastujący wydarzenia czwartego sezonu. Możecie obejrzeć go poniżej.

W najnowszych odcinkach po raz kolejny na ekranach zobaczymy znane już nam postacie: m.in. Profesora (w jego roli Álvaro Morte), Tokio (Úrsula Corberó), Berlina (Pedro Alonso), Rio (Miguel Herrán) czy też Lizbonę (Itziar Ituno). Przypomnijmy, że trzeci sezon Domu z papieru przyciągnął rekordową liczbę widzów. W zaledwie tydzień od premiery produkcję obejrzeli mieszkańcy 34,3 miliona domostw, co w sierpniu 2019 roku uczyniło z niego najpopularniejszą nieanglojęzyczną serię Netfliksa.