Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 marca 2020, 18:32

autor: "Vergil"

Prince of Persia powraca w For Honor – rusza nowy event

Firma Ubisoft udostępniła nowe wydarzenie w grze For Honor. Ostrza Persji pozwalają graczom zmierzyć się z księciem Persji we własnej osobie. Event podzielono na dwa rozdziały, a dobiegnie on końca 2 kwietnia.

W SKRÓCIE:
  1. Ostrza Persji to nowe wydarzenie w grze For Honor, w ramach którego gracze stają w szranki z księciem Persji;
  2. event podzielono na dwa rozdziały, z których pierwszy pozwala na zabawę w trybie Władca Czasu, będącym specjalnym wariantem znanej z pierwowzoru Dominacji;
  3. zawartość drugiego rozdziału, mającego rozpocząć się 19 marca, pozostaje obecnie tajemnicą.

W For Honor rozpoczęło się nowe wydarzenie, oparte na motywach trzech ostatnich odsłon cyklu Prince of Persia. W Ostrzach Persji gracze muszą zmierzyć się z księciem Persji we własnej osobie, wyposażonym w Sztylet Czasu. Całość podzielono na dwa rozdziały, z których pierwszy potrwa od 12 do 19 marca, a kolejny – od 19 marca do 2 kwietnia. Nim przejdziemy do omówienia zawartości przygotowanej na jego potrzeby, rzućmy okiem na jego widowiskowy zwiastun.

W pierwszym rozdziale Ostrzy Persji otrzymaliśmy do dyspozycji tryb Władca Czasu. Mowa o specjalnym wariancie doskonale nam znanej Dominacji, w którym dwa zespoły walczą z księciem. Na sprawdzenie (a raczej – złupienie) na polu bitwy czeka 26 unikatowych broni, natomiast do sklepu gry trafiła nowa zawartość w postaci Wybitnych Strojów i Egzekucji.

Ponadto na potrzeby wydarzenia przygotowano darmową przepustkę, w której skład wchodzą takie nagrody, jak specjalne ozdoby, strój bojowy, efekt piaskowego trybu, ramka emblematu, materiały, stal oraz skrzynie. Dostęp do nich można odblokować, zdobywając kolejne poziomy, które z kolei otrzymujemy w zamian za zaliczanie kolejnych starć i wykonywanie rozkazów dnia.

Prince of Persia powraca w For Honor – rusza nowy event - ilustracja #1
Trochę inaczej zapamiętaliśmy go z Dwóch Tronów, prawda?
  1. Oficjalna strona internetowa gry For Honor
  2. Recenzja gry For Honor – ten system walki zasługuje na więcej
  3. Poradnik do gry For Honor