Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 1 lutego 2020, 10:35

autor: Serek

Przeciek: kup Radeona i odbierz za darmo Resident Evil 3 oraz inne gry

Serwis VideoCardz donosi, że AMD powraca z pakietem Rise The Game. Jeśli niebawem kupicie którąś z kart producenta, w prezencie otrzymacie zestaw gier, a w nim - zależnie od modelu - Resident Evil 3, Ghost Recon: Breakpoint, Monster Hunter: World - Iceborne i/lub Warcraft III: Reforged.

Chcecie zgarnąć RE 3 za darmo? To zapłaćcie za kartę AMD. - Przeciek: kup Radeona i odbierz za darmo Resident Evil 3 oraz inne gry - wiadomość - 2020-02-01
Chcecie zgarnąć RE 3 za darmo? To zapłaćcie za kartę AMD.

Serwis VideoCardz ujawnił przeciek zdradzający zawartość nowego pakietu Rise The Game (w Polsce nazywanego „podnieś poprzeczkę”) od AMD. O co chodzi? To proste - jeśli kupicie kartę graficzną w konkretnym terminie, jako prezent otrzymacie zestaw gier i subskrypcję Xbox Game Pass na PC. Dlatego jeśli w niedalekiej przyszłości chcielibyście zrobić upgrade sprzętu, to może warto się chwilę wstrzymać i zgarnąć paczkę gier. Możecie zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

Jeśli przeciek okaże się prawdziwy, to wśród oferowanych produkcji będą czekać popularne tytuły. To, jakie dostaniecie gry, będzie zależne od wybranej przez Was karty graficznej. Jeśli zdecydujecie się na któryś z Radeonów RX 5700, otrzymacie w bonusie Monster Huner: Iceborne Master Edition oraz Resident Evil 3. Nabywcy RX 5500 XT zgarną natomiast drugi wspomniany tytuł Capcomu oraz Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint i Warcraft III: Reforged. Niestety, promocja nie obejmuje innych kart z katalogu AMD (szczególnie dziwi nieobecność RX 5600 XT). Na pocieszenie przy zakupie jakiejkolwiek z nich (włącznie z wyżej wymienionymi) otrzymacie kwartalną subskrypcję Xbox Game Pass na PC.

Jak zapewne zauważyliście, taki Resident Evil 3 nie miał jeszcze premiery. Ale to nic, zważywszy na informację, jakoby najnowsza promocja miała rozpocząć się 4 lutego i potrwać do 25 kwietnia bieżącego roku. Jeśli w tym okresie zakupicie którąś z kart producenta, otrzymacie kupon na gry, który będziecie musieli zrealizować do 25 maja 2020 roku. Nieco inaczej wygląda sytuacja z Game Passem. W tym przypadku promocja nieprzerwanie trwa od 1 lipca 2019 roku, ale zakończy się w tym samym terminie co oferta na gry. Kupony natomiast muszą zostać zrealizowane do 30 czerwca bieżącego roku.

Pamiętajcie tylko, aby upewnić się, że kupujecie produkty AMD od uczestniczących w programie sprzedawców. W Polsce jest to kilka sklepów - tak przynajmniej było w przypadku zakończonej niedawno promocji. Poprzedni pakiet Rise The Game był dostępny do końca 2019 roku, a kupony należało wykorzystać do 30 stycznia 2020 roku. W skład paczki wchodziło Borderlands 3 lub Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint (do wyboru) oraz 3-miesięczna subskrypcja Xbox Game Pass na komputery. Co ciekawe, nadal możecie odwiedzić stronę promocyjną z nieaktualną już ofertą. Znajduje się ona pod tym adresem.

  1. Oficjalna strona internetowa AMD