Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 marca 2020, 09:36

Bohater Splinter Cell wkracza do Ghost Recon Breakpoint

W Ghost Recon Breakpoint można już spotkać Sama Fishera. Wraz z popularnym agentem do gry trafił m.in. nowy wątek fabularny zatytułowany Spisek, dwie klasy postaci oraz cztery mapy do zabawy wieloosobowej.

 

Bohater Splinter Cell wkracza do Ghost Recon Breakpoint - ilustracja #1
Tytuł będzie można przetestować za darmo od 26 do 29 marca.

Od dziś dostępny jest Epizod 2 do gry Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint. Rozszerzenie wprowadza osiem misji fabularnych dotyczących wojskowych dronów kontrolowanych za pomocą umysłu. Historia otrzymała tytuł Spisek. W zadaniach graczom pomaga legendarny Sam Fisher z serii Splinter Cell, któremu głosu użyczył ponownie Michael Ironside. Dodatek zawiera także dwie nowe klasy (Agent Eszelonu, Inżynier), cztery mapy do PvP oraz tryb Rozgrywka Ducha. Pierwsza misja Epizodu 2 jest dostępna za darmo, a pozostałe można zakupić oddzielnie lub otrzymać w ramach przepustki sezonowej Rok 1.

  1. Recenzja gry Ghost Recon: Breakpoint – przy Anthem bawiłem się lepiej
  2. Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint – poradnik do gry
  3. Wszystko o Ghost Recon: Breakpoint
  4. Oficjalna strona internetowa gry

Krzysztof Kałuziński

Krzysztof Kałuziński

W dzieciństwie pisał opowiadania fantasy, katował Pegasusa, a potem peceta. Pasje przekuł w zawód redaktora portalu dla graczy prowadzonego z przyjacielem, jak również copywritera oraz doradcy w sklepie z konsolami. Z czasem zaczął zastanawiać się, czy jest dla niego miejsce w większej redakcji. W efekcie trafił do newsroomu GRYOnline.pl. Nie boi się podejmowania różnych tematów, choć preferuje wiadomości o niezależnych produkcjach w stylu Disco Elysium.Nie przepada za to za remake'ami i growymi tasiemcami. Od dziecka chciał napisać powieść, choć zdecydowanie lepiej tworzy mu się jej bohaterów niż fabułę.Pewnie dlatego tak pokochał RPGi (papierowe i wirtualne). Wychowały go lata 90., do których chętnie by się przeniósł. Uwielbia filmy Tarantino, za sprawą Mad Maksa i pierwszego Fallouta zatracił się w postapo, a Berserk przekonał go do dark fantasy. Dziś próbuje sił w e-commerce i marketingu, jednocześnie wspierając zespół w weekendy. Dzięki temu wciąż może kultywować dawne pasje

więcej