Bohater Splinter Cell wkracza do Ghost Recon Breakpoint
W Ghost Recon Breakpoint można już spotkać Sama Fishera. Wraz z popularnym agentem do gry trafił m.in. nowy wątek fabularny zatytułowany Spisek, dwie klasy postaci oraz cztery mapy do zabawy wieloosobowej.

Od dziś dostępny jest Epizod 2 do gry Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint. Rozszerzenie wprowadza osiem misji fabularnych dotyczących wojskowych dronów kontrolowanych za pomocą umysłu. Historia otrzymała tytuł Spisek. W zadaniach graczom pomaga legendarny Sam Fisher z serii Splinter Cell, któremu głosu użyczył ponownie Michael Ironside. Dodatek zawiera także dwie nowe klasy (Agent Eszelonu, Inżynier), cztery mapy do PvP oraz tryb Rozgrywka Ducha. Pierwsza misja Epizodu 2 jest dostępna za darmo, a pozostałe można zakupić oddzielnie lub otrzymać w ramach przepustki sezonowej Rok 1.
- Recenzja gry Ghost Recon: Breakpoint – przy Anthem bawiłem się lepiej
- Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint – poradnik do gry
- Wszystko o Ghost Recon: Breakpoint
- Oficjalna strona internetowa gry

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint
Data wydania: 4 października 2019
GRYOnline
Gracze
Steam
OpenCritic
Komentarze czytelników
-Nightmare Centurion

I pewnie tak będzie wyglądał kolejny Splinter Cell niestety... Assassins Creed z nową 'skórką' co już było widać przy casualowym Blacklist.
zanonimizowany398029 Konsul
Sam Fisher nie dość że wygląda znowu jak on (stary pryk xD) to jeszcze brzmi jak on (Michael Ironside). Po fatalnie zrobionym pod tym względem Blacklist - który był bardzo dobrą grą ale już nie z Samem Fisherem... - to myślę że teraz mają potencjał na porządną siódemkę, tymczasem mój ulubiony bohater gier wideo zalicza epizodyczną rolę w takiej sobie grze. Był jeszcze w Wildlands które było bardzo spoko moim zdaniem, ale co z tego. Ubi, ogarnijcie się i zróbcie dla odmiany, żeby przewietrzyć wasze zmęczone otwartością, sandboxami i znacznikami głowy, porządną, lekko staroszkolną skradankę w nowoczesnych szatach.
Nerka Generał

Nowy Splinter Cell to będzie pewnie coś jak Ubisoftowy MGS 5.
.:Jj:. Legend

Ubisoft narzeka i przeprasza za stan gier, wydaje te rozwodnione kaszaniaki (ok to trochę za surowe- większość po usunięciu marki jest ok lub przynajmniej przyzwoita) według tej samej formuły (20% Assassin's, 20% Splinter, 20% Far Cry, 20%... wszystko w sosie usługi online z mikrozakupami itd.) a ma w rękach fantastyczne IP które się prosi o nową część.
Blacklist był i jest kapitalny. Wystarczy popracować nad dobrą fabułą, zaklepać Ironside'a (przecież nie musimy być Samem, może być on na emeryturze i pracować jako doradca czy wprost dowódca, tak jak Lambert), dopieścić silnik z odświeżonym systemem skradania, modyfikacji borni, dobrym AI. Mają hit na start generacji i co? I nic :(