Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 grudnia 2019, 16:07

autor: Bartosz "Frozen" Krawcewicz

Transfer postaci w WoW Classic i opóźnienie patcha Ghost Recon: Breakpoint – wieści

Dziś piszemy o nowej opcji transferu postaci w World of Warcraft Classic oraz o opóźnionym patchu do gry Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint – patch 1.1.0 ukaże się dopiero w styczniu 2020 roku

Ghost Recon: Breakpoint zostanie załatany dopiero w przyszłym roku. - Transfer postaci w WoW Classic i opóźnienie patcha Ghost Recon: Breakpoint – wieści - wiadomość - 2019-12-18
Ghost Recon: Breakpoint zostanie załatany dopiero w przyszłym roku.

Firma Ubisoft ogłosiła, że patch 1.1.0 do gry Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint, który według zapewnień twórców miał się ukazać dzisiaj, pojawi się dopiero w styczniu przyszłego roku. Jak donosi wydawca, zespół pracujący nad tytułem potrzebuje więcej czasu na dopracowanie produkcji.

Aktualizacja 1.1.0 ma przede wszystkim poprawić błędy związane z oprawą dźwiękową i rozgrywką, usprawniając między innymi sztuczną inteligencję przeciwników, mechanikę skoków ze spadochronem oraz działanie noktowizora. Twórcy pracują też nad tym, by przeciwnicy nie krzyczeli po tym, jak strzeli im się w głowę.

Wraz ze styczniową premierą łatki 1.1.0 w Ghost Recon: Breakpoint ma się rozpocząć specjalne wydarzenie na żywo z Terminatorem, podczas którego gracze będą musieli powstrzymać cyborga T-800 przed unicestwieniem całego życia na Auroi. Za wykonywanie misji eventowych twórcy przewidzieli nagrody w postaci nowych broni, akcesoriów, pojazdów oraz elementów do personalizacji.

Opcja transferu postaci w World of Warcraft Classic jest już dostępna

Przenoszenie postaci w WoW Classic już działa. - Transfer postaci w WoW Classic i opóźnienie patcha Ghost Recon: Breakpoint – wieści - wiadomość - 2019-12-18
Przenoszenie postaci w WoW Classic już działa.

Studio Blizzard Entertainment udostępniło graczom World of Warcraft Classic możliwość przenoszenia postaci na inny serwer, inne konto WoW lub pomiędzy dwoma kontami Blizzard. Usługa kosztuje 25 euro i podlega pewnym ograniczeniom:

  • każdy transfer posiada trzymiesięczny okres odnowienia;
  • postacie na poziomach 1-30 mogą przenosić ze sobą do 100 sztuk złota, na poziomach 31-50 nie więcej niż 500 sztuk złota, a na poziomach 51-60 maksymalnie 2000 sztuk złota;
  • nie można przenosić postaci z serwerów PvE na serwery PvP;
  • postacie z serwerów RP nie mogą zostać przeniesione na serwery PvE i PvP.

Usługę można kupić w sklepie dostępnym w grze World of Warcraft Classic. Każdy typ transferu (serwer/konto WoW/konto Blizzard) może być wykonany raz na 3 dni. Operacja przenoszenia może potrwać do 24 godzin. Jeśli gracz zaloguje się na daną postać przed ukończeniem transferu, to może on nie dojść do skutku, a przemieszczana postać może zostać zablokowana.