Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 maja 2019, 08:24

autor: Adrian Werner

Plotki o Ghost Recon Breakpoint – armia dronów i data premiery [Aktualizacja]

Pojawiły się nowe plotki odnośnie następnej odsłony cyklu Ghost Recon. Objęły one takie aspekty jak fabuła, data premiery oraz tryb kooperacyjny.

Grana przez Jona Bernthala postać ma być głównym przeciwnikiem Duchów w kolejnej odsłonie cyklu. - Plotki o Ghost Recon Breakpoint – armia dronów i data premiery [Aktualizacja] - wiadomość - 2019-05-09
Grana przez Jona Bernthala postać ma być głównym przeciwnikiem Duchów w kolejnej odsłonie cyklu.

AKTUALIZACJA:

Przez sklep Ubistore wyciekł obrazek edycji kolekcjonerskiej gry. Potwierdza on, że produkcja otrzyma tytuł Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint, a do wydania specjalnego dołączona będzie figurka głównego przeciwnika z kampanii.

Plotki o Ghost Recon Breakpoint – armia dronów i data premiery [Aktualizacja] - ilustracja #2

Poprzednia wersja wiadomości:

Wczoraj firma Ubisoft poinformowała, że wkrótce zapowie nową odsłonę cyklu Ghost Recon. Prezentacja projektu ma się odbyć jutro, ale już teraz do sieci wyciekło trochę konkretów na jego temat.

Część z udostępnionych informacji powtarza się z wczorajszymi doniesieniami. Gra zatytułowana więc będzie Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint, a jej akcja osadzona zostanie na fikcyjnej pacyficznej wysepce Aurora. Nową informacją jest fakt, że głównym czarnym charakterem będzie Cole D. Walker, którego poznaliśmy jako członka Duchów w niedawnej aktualizacji do Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Żołnierz zbuntuje się przeciwko dowódcom, a w realizacji swoich planów wykorzysta armię dronów.

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint ma zmierzać na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Według przecieku premiera zaplanowana została na 4 października tego roku. Poza wydaniem standardowym dostępna będzie edycja kolekcjonerska z przepustką sezonową, mapą i figurką Cole’a.

Podobnie jak Wildlands, najnowsza odsłona cyklu ma skoncentrować się na trybie kooperacyjnym dla czterech osób, w ramach którego nie zabraknie rozbudowanych fabularnie misji. Na razie nie wiadomo, czy gra wystartuje z opcją rozgrywek PvP przeciwko innym ludziom.

Oczywiście do czasu oficjalnej zapowiedzi do wszystkich tych informacji należy podchodzić z dużym dystansem. Na szczęście na konkrety nie będziemy musieli czekać długo. Nowa odsłona cyklu Ghost Recon zostanie ujawniona jutro o godzinie 20:30 czasu polskiego.

Według przecieku obejrzymy zapis rozgrywki z wersji alfa, obejmujący misję w dżungli oraz atak na placówkę kontrolowaną przez siły wroga. Istotną rolę podczas pokazu ma odegrać mechanika związana z błotem, ale nie wiadomo, co konkretnie ona obejmie.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Ghost Recon: Wildlands
  2. Wszystko o Ghost Recon: Wildlands
  3. Recenzja Ghost Recon: Wildlands