Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 maja 2019, 21:14

Conan Exiles z darmowym weekendem i rocznicowym DLC

Studio Funcom świętuje pierwszą rocznicę wydania Conan Exiles. Z tej okazji ogłoszono darmowy weekend z grą na Steamie oraz udostępniono bezpłatne DLC na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Podwodne miasto Dagona czeka na śmiałków w rocznicowej aktualizacji Conan Exiles. - Conan Exiles z darmowym weekendem i rocznicowym DLC - wiadomość - 2019-05-08
Podwodne miasto Dagona czeka na śmiałków w rocznicowej aktualizacji Conan Exiles.

Rozpoczął się darmowy weekend z pecetowym wydaniem gry Conan Exiles. Do poniedziałku 13 maja możecie za darmo sprawdzić ostatnią produkcję studia Funcom na Steamie wraz z wszystkimi atrakcjami. Wśród tych znalazło się bezpłatne rozszerzenie produkcji, udostępnione dzisiaj z okazji rocznicy premiery pełnej wersji gry. Sunken City wprowadziło tytułowy podwodny loch przeznaczony dla wysokopoziomowych graczy, w którym zmierzymy się z grozą rodem z dzieł H.P. Lovecrafta, z samym Dagonem na czele. Prócz tego DLC dodało nowych towarzyszy (w tym hieny oraz… szkielety), mini-loch ze skorpionami i wiele zmian oraz poprawek. Wszystko to jest dostępne za darmo dla wszystkich posiadaczy Conan Exiles na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Pełną listę zmian znajdziecie na oficjalnej stronie gry.