Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 maja 2019, 08:40

Nowa gra z serii Ghost Recon zostanie oficjalnie zapowiedziana 9 maja

Na Twitterze marki Ghost Recon pojawił się wpis, który informuje o tym, że 9 maja nastąpi oficjalne ogłoszenie nowej części serii. Gracze będą mogli zobaczyć pierwszy zwiastun produkcji, o której plotki krążą po sieci od kilku dni.

Czekacie na kolejną grę z serii Ghost Recon? - Nowa gra z serii Ghost Recon zostanie oficjalnie zapowiedziana 9 maja - wiadomość - 2019-05-07
Czekacie na kolejną grę z serii Ghost Recon?

Potwierdziły się nasze przypuszczenia o kolejnej grze z serii Ghost Recon. Na Twitterze marki pojawił się 6-sekundowy teaser, który zwiastuje oficjalną zapowiedź nowego tytułu. Pierwszy materiał z gry zostanie zaprezentowany 9 maja o godzinie 20:30 (czasu polskiego). Użytkownicy, którzy polubią post na Twitterze, mogą liczyć na otrzymanie powiadomienia o tym wydarzeniu.

Przypomnijmy, że od kilku dni mówi się o możliwym ujawnieniu przez Ubisoft nowej części Ghost Recon: Wildlands. Zaczęło się od aktualizacji do pierwszej części, w której Jace Skell (w tej roli Jon Bernthal) wręcza innej postaci zaproszenie na tajemnicze wydarzenie (mające odbyć się właśnie 9 maja). Po zalogowaniu się na podaną w nim stronę internetową mogliśmy wysłuchać wiadomości od Skella, w której informuje on Karen Bowman (jedną z bohaterek poprzedniej części) o utracie kontaktu z jednym z agentów.

Co innego mówią natomiast przecieki, które możemy odnaleźć w sieci. Jeden z użytkowników forum ResetEra, powołując się na osobę pracującą w zespole promocyjnym Ubisoftu, twierdzi, że nową odsłoną serii będzie Ghost Recon: Breakpoint. Tytuł ma graficznie zostawić w tyle nawet niezapowiedzianą jeszcze trzecią odsłonę Watch Dogs. Inny forumowicz jest niemal pewny, że akcja tytułu będzie rozgrywać się na fikcyjnej wyspie Aurora, położonej na Pacyfiku. To zgadzałoby się z wiadomością, którą mogliśmy usłyszeć od Jace’a Skella. Po sieci krąży także obrazek z transmisji live, prezentujący tajemniczą postać.

Kto jest tym „duchem”?
Kto jest tym „duchem”?

Od premiery pierwszej (i jak na razie jedynej) części Ghost Recon: Wildlands minęły już ponad dwa lata. Tytuł ukazał się 7 marca 2017 roku na PC, Xboksie One i PlayStation 4. Jeśli dotychczasowe doniesienia rzeczywiście dotyczą kontynuacji serii (a nie na przykład zupełnie nowego tytułu), to prawdopodobnie pojawi się ona na rynku w 2020 roku. Wciąż jednak nie mamy pewności, czym właściwie będzie nowy projekt Ubisoftu. Na konkretne informacje musimy poczekać do 9 maja.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Ghost Recon: Wildlands
  2. Wszystko o Ghost Recon: Wildlands
  3. Recenzja Ghost Recon: Wildlands