Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 maja 2019, 15:32

Ghost Recon Wildlands 2 zostanie zapowiedziane 9 maja?

Ostatnia aktualizacja z nową zawartością dla strzelanki Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands zawiera kilka poszlak, które sugerują, iż niedługo doczekamy się zapowiedzi kontynuacji wspomnianego tytułu.

Ghost Recon: Wildlands otrzyma kontynuację? - Ghost Recon Wildlands 2 zostanie zapowiedziane 9 maja? - wiadomość - 2019-05-02
Ghost Recon: Wildlands otrzyma kontynuację?

W SKRÓCIE:

  1. poszlaki, które znalazły się w najnowszej aktualizacji dla Ghost Recon: Wildlands sugerują, że Ubisoft pracuje nad kontynuacją;
  2. gra może zostać zapowiedziana 9 maja.

Strzelanka Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands od firmy Ubisoft otrzymała dziś aktualizację Operacja Oracle, będącą ostatnią porcją nowej zawartości dla wspomnianego tytułu. Bohater jednej z misji – Jace Skell (wciela się w niego Jon Bernthal, znany z serialu Punisher od Netfliksa) – wręcza innej postaci tajemnicze zaproszenie na wydarzenie organizowane przez firmę Skell Technology, które ma się odbyć 9 maja 2019 roku. Czyżby francuski wydawca planował zapowiedzieć w tym terminie kontynuację?

Omawiane zaproszenie. - Ghost Recon Wildlands 2 zostanie zapowiedziane 9 maja? - wiadomość - 2019-05-02
Omawiane zaproszenie.

Wskazuje na to szereg detali. Na notce znaleźć można adres internetowy wspomnianej firmy, a jeden ze skryptów na witrynie nawiązuje do tajemniczego „grnext”. Najprostszym rozwinięciem skrótu jest Ghost Recon Next, co stanowi dość jasne odwołanie do drugiej części gry. Po zalogowaniu się na omawianą stronę zostajemy uraczeni wiadomością od Jace’a Skella, którą możecie odtworzyć poniżej.

Panno Bowman, tu Jace Skell. Nie mogę się doczekać, by usłyszeć, co myśli pani o naszym satelitarnym systemie śledzącym. Nie będę owijał w bawełnę – jeśli znajdzie pani czas, by przedstawić ocenę, która podsumuje udaną próbę wdrożenia w Boliwii oraz nasze synergiczne i skuteczne partnerstwo, mógłbym wykorzystać to, by zagwarantować poparcie dla projektu Aurora. Jestem przekonany, że jest pani zadowolona z naszej technologii, i chciałbym tylko, by nasze agendy były zbieżne. Proszę o informację. Przyszłość nie może czekać. Och, i jeszcze jedno – straciłem kontakt z jednym członkiem mojego zespołu. Powinien znajdować się w Boliwii. To prawdopodobnie glicz, ale jeśli mogłaby pani poprosić swoich ludzi, by sprawdzili, co u niego, byłbym wdzięczny. Proszę się odezwać.

Jeśli produkcja rzeczywiście powstaje, to całkiem możliwe, że pojawi się na rynku w pierwszym kwartale 2020 roku – mniej więcej trzy lata po premierze pierwszej odsłony (podobnie było w przypadku Tom Clancy’s The Division 2). Na forum Reddit toczy się już dyskusja na temat tego, czego może dotyczyć tajemnicza wiadomość i co stanie się 9 maja.

  1. Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands – strona oficjalna
  2. Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands – poradnik
  3. Wszystko o Ghost Recon Wildlands
  4. Recenzja gry Ghost Recon: Wildlands – kooperacja ponad wszystko