Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 maja 2019, 15:25

Ubisoft pracuje nad nową marką AAA

Ubisoft otworzył niedawno kolejne studio, które zostało ulokowane w Berlinie. Z powiązanego z tym oddziałem ogłoszenia o pracę wywnioskować można, że francuska firma pracuje nad nową, niezapowiedzianą jeszcze marką AAA.

Ubisoft pracuje nad nową marką AAA - Ubisoft pracuje nad nową marką AAA - wiadomość - 2019-05-02
Ubisoft pracuje nad nową marką AAA

Ubisoft należy do największych producentów gier na świecie. Obecnie francuski gigant posiada oddziały rozsiane po 28 krajach świata. Niedawno otwarto kolejne studio, które ulokowane zostało w Berlinie. Związane z nim ogłoszenie o pracę wskazuje, że pracuje ono nad nową, niezapowiedzianą jeszcze marką z segmentu AAA.

Dziś na Facebooku pojawiła się oferta pracy dla programistów. Z podanych w niej danych wywnioskować można, że chodzi właśnie o Ubisoft (co można także zweryfikować za pomocą oficjalnej strony firmy). W przeciwieństwie do oficjalnego ogłoszenia, to zamieszczone za pośrednictwem serwisu społecznościowego informuje o projekcie, którego ono dotyczy. Mowa jest tutaj o kompletnie nowej marce AAA, która nie doczekała się jeszcze oficjalnej zapowiedzi. Nie podano jednak żadnych dodatkowych szczegółów związanych z produkcją, może więc to być dosłownie wszystko.

Patrząc na największe produkcje Ubisoftu, wyraźnie widać, że dominują tutaj cykle takie jak Assassin's Creed, Far Cry czy Watch Dogs. Dodatkowo trwają także prace nad drugą częścią przygodowej gry akcji Beyond Good & Evil. Wprowadzenie do tego segmentu kompletnie nowej marki może wnieść trochę świeżości do katalogu francuskiego giganta.