Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 stycznia 2020, 18:03

autor: Entelarmer

Terminator w Ghost Recon: Breakpoint - rusza wydarzenie, zobacz trailer

Rozpoczęło się kolejne wydarzenie w grze Tom Clancy's Ghost Recpn: Breakpoint. W ramach niego gracze mają szansę zmierzyć się z Terminatorem oraz zdobyć sprzęt wzorowany na kultowej serii filmów.

Duchy trafiły na godnego siebie przeciwnika. - Terminator w Ghost Recon: Breakpoint - rusza wydarzenie, zobacz trailer - wiadomość - 2020-01-29
Duchy trafiły na godnego siebie przeciwnika.

Zgodnie z przedpremierowymi obietnicami, dziś w Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint wystartowało wydarzenie z Terminatorem w roli głównej. Pozwala ono zmierzyć się z modelem T-800, aczkolwiek maszyna nie jest stylizowana na Arnolda Schwarzeneggera. W znalezieniu zabójczego robota (a raczej robotów, bo od czasu do czasu przyjdzie pokonać więcej niż jednego) pomoże nam przybywająca z przyszłości Rasa Aldwin, która poda przybliżoną lokację najeźdźcy. Od niej też otrzymamy wyposażenie, które ułatwi nam zniszczenie T-800.

Pierwsza misja będzie dostępna do 6 lutego, tak więc macie dziewięć dni na zdobycie powiązanych z nią nagród. Natomiast w sobotę 1 lutego rozpocznie się druga część wydarzenia. Każde zadanie będziemy musieli ukończyć w trzy dni – po tym czasie otrzymamy kolejne. Za grę w trakcie eventu uzyskamy dostęp do darmowego sprzętu inspirowanego Terminatorem, wliczając w to karabiny Uzi i AR-18. Bezpłatne są również pojazdy Terminator RT 5 Shepherd i Terminator X4 Starfield, a także nowy malunek na twarz. Resztę z 23 ekskluzywnych przedmiotów pokroju karabinu MK14 otrzymamy w nagrodę za ukończenie ,osko lub zakupimy w sklepie gry.

W starciu z Terminatorem przyda się wsparcie z przyszłości. - Terminator w Ghost Recon: Breakpoint - rusza wydarzenie, zobacz trailer - wiadomość - 2020-01-29
W starciu z Terminatorem przyda się wsparcie z przyszłości.

Prócz tego aktualizacja 1.1.0 wprowadza garść usprawnień. Twórcy poprawili działanie sztucznej inteligencji, która nie będzie tak skora do szarżowania na pozycje graczy po śmierci wielu NPC-ów. Dodano też kilka poziomów przybliżenia w celowniku cyfrowym oraz usprawniono działanie noktowizora. Pełną listę zmian znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint