Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 stycznia 2020, 17:36

autor: Ender

PS Plus w lutym - m.in. The Sims 4 i BioShock: The Collection

Poznaliśmy tytuły, które w lutym trafią do subskrybentów PlayStation Plus. W tym miesiącu abonenci otrzymają trzy gry, w tym jedną przeznaczoną dla okularów PlayStation VR. Do graczy trafi BioShock: The Collection, The Sims 4 oraz Firewall: Zero Hour.

W lutym na subskrybentów PlayStation Plus czeka niespodzianka. Poza standardowymi dwoma tytułami na PlayStation 4 abonenci otrzymają także dostęp do trzeciej darmowej gry, przeznaczonej dla posiadaczy okularów wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR. Jest to zmiana, która może złagodzić niezadowolenie niektóry graczy z powodu usunięcia z Plusa gier na PlayStation 3 i PlayStation Vitę.

Pierwszą lutową produkcją z Plusa jest BioShock: The Collection. Mamy tu do czynienia z zestawem trzech zremasterowanych odsłon popularnego cyklu – BioShock (premiera w 2007 roku), BioShock 2 (premiera w 2010 roku) i BioShock Infinite (premiera w 2013 roku), które zostały oddane w ręce graczy wraz ze wszystkimi, dobrze ocenianymi dodatkami DLC. Gry zabiorą nas do dwóch fantastycznych miast, skrywających mroczne sekrety – ukrytego głęboko pod powierzchnią oceanu Rapture oraz unoszącej się wśród chmur Columbii.

Drugi tytuł z lutego to czwarta odsłona niezwykle popularnego symulatora życia The Sims, której konsolowy debiut miał miejsce w 2017 roku (na PC gra jest dostępna od 2014 roku). Niestety gra oddana jest w ręce użytkowników bez jakichkolwiek dodatków, które znacząco rozszerzają jej zawartość o nowe, jak i stare elementy znane z poprzednich odsłon serii.

Na posiadaczy okularów PlayStation VR czeka z kolei dobrze oceniana taktyczna strzelanka wieloosobowa Firewall: Zero Hour. Model zabawy w grze przyrównywany jest przez jej fanów do Tom Clancy's Rainbow Six: Siege i innych zbliżonych do niego produkcji. Podczas rozgrywki naprzeciw siebie stają dwie drużyny najemników, których zadaniem jest przechwycenie lub obrona laptopów z wrażliwymi danymi. Tytuł oferuje wiele modeli broni oraz map i współpracuje także z kontrolerem PlayStation Aim, stworzonym z myślą o strzelankach.

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 100 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (37 zł), 3 miesiące (100 zł) i 12 miesięcy (240 zł).

  1. Oficjalna strona PlayStation Plus

Lutowa oferta PlayStation Plus:

  1. Bioshock: The Collection (PS4)
  2. The Sims 4 (PS4)
  3. Firewall: Zero Hour (PSVR)

Gry pobierzemy za darmo od 3 lutego.

Gry, które w lutym zostaną wycofane z usługi PlayStation Plus:

  1. Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a (PS4)
  2. Goat Simulator (PS4)

Na koniec przypomnijmy, że w lutym ubiegłego roku po raz ostatni do naszej wirtualnej biblioteki mogliśmy dodać produkcje na konsole PlayStation Vita i PlayStation 3. Od marca 2019 roku subskrybenci otrzymywali tylko dwie gry na PlayStation 4.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach