Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 września 2019, 19:40

autor: Entelarmer

Rozdajemy klucze do bety Ghost Recon: Breakpoint dla użytkowników Premium VIP

Za kilkanaście godzin rozpoczną się zamknięte beta-testy gry Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint. Jeśli chcielibyście sprawdzić nową odsłonę taktycznej serii przed premierą, zachęcamy do sprawdzenia poniższej wiadomości.

Od jutra wybrani szczęśliwcy będą mogli przetestować nową odsłonę serii Ghost Recon. - Rozdajemy klucze do bety Ghost Recon: Breakpoint dla użytkowników Premium VIP - wiadomość - 2019-09-04
Od jutra wybrani szczęśliwcy będą mogli przetestować nową odsłonę serii Ghost Recon.

Jutro rozpoczną się zamknięte testy gry Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was klucze dające dostęp do nadchodzącej bety. Oferta dotyczy tylko użytkowników posiadających aktywne konto Premium VIP, a liczba kodów jest ograniczona. Jeśli jesteście zainteresowani, wystarczy, że klikniecie w link do strony promocji, który zamieściliśmy poniżej. Po uzyskaniu klucza należy wejść na oficjalną stronę gry, na której logujemy się na swoje konto Ubisoftu. Potem wybieramy interesującą nas platformę sprzętową i wpisujemy nasz kod. E-maila z instrukcją dostępu otrzymacie tuż przed rozpoczęciem testów.

Beta-testy potrwają od 5 września od godziny 12:00 do tej samej godziny 9 września. W ramach nich sprawdzicie zarówno tryb kooperacji dla czterech osób, jak i misje dla jednego gracza. Pliki testowej wersji gry możecie już pobrać w ramach pre-loadu. Premiera pełnej wersji Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint nastąpi 4 października na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.