Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 września 2019, 19:00

autor: Entelarmer

Update Voidwalker trafił do Apex Legends. Zobacz zwiastun fabularny

W Apex Legends rozpoczęło się wydarzenie Voidwalker. Wraz z nim otrzymaliśmy m.in. nową lokację, limitowany czasowo tryb Armed and Dangerous oraz garść innych atrakcji.

W Apex Legends rusza kolejny event. - Update Voidwalker trafił do Apex Legends. Zobacz zwiastun fabularny - wiadomość - 2019-09-05
W Apex Legends rusza kolejny event.

Tydzień po zakończeniu Żelaznej Korony rozpoczęło się kolejne wydarzenie w Apex Legends – Voidwalker. Tak jak poprzednio skupiono się na postaci Octane’a, tak tym razem twórcy pozwolili nam bliżej przyjrzeć się kolejnej z Legend – korzystającej z portali Wraith. Jej historię przybliża długi zwiastun fabularny, udostępniony przez studio Respawn Entertainment. W samej grze przełożyło się to na wprowadzenie nowej lokacji w Dolinie Królów. W Wraith Town znajdziemy funkcjonujący prototyp portalu, który przenosi nas do tajemniczego laboratorium.

Nie jest to jedyna atrakcja przygotowana przez dewelopera. Na czas wydarzenia twórcy udostępnili nowy tryb gry Armed and Dangerous, w którym walka toczy się tylko przy pomocy strzelb i karabinów snajperskich. Jeśli nie w smak Wam taka zabawa, zajęcia dostarczą Wam nowe zadania, a za ich wykonanie otrzymacie ekskluzywną zawartość powiązaną z Wraith, w tym ekskluzywne skiny. Skoro już o tym mowa, w sklepie gry możecie kupić legendarne skórki, aczkolwiek nie wszystkie są dostępne jednocześnie. Obecna lista przedmiotów będzie obowiązywać do 10 września, a później otrzymamy nową ofertę.

Na graczy czekają kolejne wyzwania (i nagrody).
Na graczy czekają kolejne wyzwania (i nagrody).

Prócz tego od 6 do 9 września potrwa weekend z podwojoną liczbą punktów doświadczenia zdobywanych za wygrane oraz miejsca w pierwszej piątce najlepszych graczy w danej sesji. Poza tym twórcy dodali parę pomniejszych, ale istotnych nowinek. Od teraz można wyłączyć opcję automatycznego zmieniania broni po wyczerpaniu amunicji, a w trakcie oglądania innych graczy jako widz skorzystamy z nowego interfejsu. Pełną listę zmian w języku angielskim znajdziecie na oficjalnej stronie gry. Wydarzenie potrwa do 17 września na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.