Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 października 2019, 14:26

autor: Adrian Werner

Ghost Recon Breakpoint - 70 minut gameplaya z PC w 4K

Do sieci trafił materiał wideo pokazujący pierwszych 70 minut z gry Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint. Zarejestrowano go w oparciu o wersję pecetową z ustawieniami Ultra i w rozdzielczości 4K.

Gra ukaże się w najbliższy piątek. - Ghost Recon Breakpoint - 70 minut gameplaya z PC w 4K - wiadomość - 2019-10-01
Gra ukaże się w najbliższy piątek.

Już tylko trzy dni dzielą nas od premiery Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint, czyli najnowszej odsłony popularnej strzelankowej serii firmy Ubisoft. Oczekiwanie na grę umilić powinien świeży materiał wideo, którego autorem jest Rob Cram.

Filmik trwa siedemdziesiąt minut i pokazuje rozgrywkę z początkowych fragmentów kampanii. Gameplay zarejestrowano w oparciu o pełną wersję gry, dzięki czemu pozwala wyrobić sobie opinię o tym, co autorzy zaoferują graczom. Materiał nagrano z pecetowego wydania Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint, na komputerze wyposażonym w kartę graficzną GeForce RTX 2080 Ti. Opcje graficzne ustawione były na Ultra w rozdzielczości 4K (2160p).

Przypomnijmy, że Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera nastąpi 4 października tego roku, równocześnie na wszystkich platformach sprzętowych. Na PC produkcja ominie Steam - dostępna będzie tylko w serwisach Uplay i Epic Games Store. W planach jest również wydanie na Google Stadia.

Po premierze gra będzie intensywnie rozwijana. Autorzy zaplanowali trzy epizody z nową zawartością, wśród której nie zabraknie dodatkowych przygód i rajdów. Część z elementów dostępna będzie za darmo, podczas gdy inne mają być płatne. Co jednak ważne, osoby z przepustką sezonową otrzymają możliwość zaproszenia do zabawy graczy bez season passa, a gra nie ograniczy w żaden sposób możliwości zdobywania nagród przez drugą z tych grup.

  1. Oficjalna strona internetowa gry
  2. Ghost Recon Breakpoint to gra totalna, która ma w sobie wszystko
  3. Widzieliśmy Ghost Recon Breakpoint – czy Punisher dorówna Vaasowi?
  4. Wszystko o Ghost Recon: Breakpoint - data premiery, gameplay, cena