Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 marca 2021, 19:48

Ghost Recon Breakpoint otrzyma nową zawartość w 2021 roku

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint będzie rozwijane w 2021 roku. Na ten moment Ubisoft nie podał dokładnych informacji na temat zawartości, jaka ma trafić do tytułu.

W skrócie:

  1. Ubisoft zapowiedział, że Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint w 2021 roku będzie rozwijane i otrzyma nową zawartość;
  2. dokładne informacje na temat tego, co trafi do gry, zostaną podane za kilka tygodni.

Na początku października 2019 roku do sprzedaży trafiło Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint. Ta trzecioosobowa strzelanina spotkała się z mieszanym przyjęciem. Przełożyło się to na jej komercyjną porażkę oraz przełożenie premier innych tytułów od Ubisoftu. Mimo wpadki, jaką okazała się gra, francuska firma nadal nie ma zamiaru zaprzestać jej rozwoju. Na twitterowym koncie serii pojawił się komunikat zapowiadający, że produkcja otrzyma w tym roku nową zawartość.

Na ten moment nie ujawniono wielu szczegółów związanych z nowościami, które mają pojawić się w Breakpoint. Ubisoft określił je jedynie mianem „ekscytującej zawartości”. Ciężko więc dokładnie stwierdzić, co się kryje pod tym hasłem. Wiadomo jednak, że rozpiska zawierająca informacje na ten temat zostanie opublikowana w ciągu najbliższych tygodni.

Na ten moment Breakpoint to nie jedyna starsza produkcja Ubisoftu, która otrzyma nową zawartość. Zaledwie kilka tygodni temu ogłoszono, że wydane w marcu 2019 roku The Division 2 również będzie dalej wspierane, a w grze pojawi się treść fabularna.

  1. Ubisoft – oficjalna strona
  2. Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint - poradnik do gry
  3. Recenzja gry Ghost Recon: Breakpoint – przy Anthem bawiłem się lepiej

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej