Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lutego 2021, 10:13

The Division 2 otrzyma nową zawartość w 2021 roku

Firma Ubisoft potwierdziła plany dalszego wspierania The Division 2. Studio Massive Entertainment przygotuje nową zawartość fabularną, która zadebiutuje w 2021 roku.

W SKRÓCIE:
  1. The Division 2 będzie nadal wspierane nową zawartością w 2021 roku.
  2. Deweloperzy ogłosili także, że wkrótce pojawi się łatka przywracająca usunięte efekty wizualne na PS5.

Tom Clancy’s The Division 2 otrzyma nową zawartość w 2021 roku. Zostało to oficjalnie potwierdzone przez profil gry na Twitterze. Osoby, które zaczynają swoją przygodę z tym tytułem lub postanowiły do niego wrócić, będą z tego powodu zadowolone.

Pierwotnie aktualizacja 12 miała być ostatnią, nad którą pracował zespół deweloperów z Massive Entertainment. Jednak dzięki ciągłemu wsparciu ze strony graczy, którzy mimo upływu czasu aktywnie spędzają czas w The Division 2, firma Ubisoft dała zielone światło na stworzenie czegoś nowego.

Na zapowiedzianą zawartość przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. W ogłoszeniu widnieje informacja, że prace dopiero ruszyły, więc musimy uzbroić się w nieco cierpliwości. Zanim otrzymamy aktualizację dodającą do gry nowe elementy, studio wypuści łatki poprawiające raportowane przez graczy błędy.

Jednym z nich jest ten, który powoduje brak wielu efektów graficznych, gdy odpalimy The Division 2 na PlayStation 5 po ostatniej aktualizacji, która pozwoliła tytułowi działać w 4K i 60 fps. Gracze od kilku dni zgłaszają także problemy z zawieszaniem się gry. Ten problem także ma zostać rozwiązany.

  1. The Division 2 - poradnik do gry
  2. Kompendium Tom Clancy's The Division 2
  3. Oficjalna strona gry The Division 2