Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 marca 2021, 09:42

The Division 2 otrzyma nowy tryb gry pod koniec 2021 roku

Firma Ubisoft zapowiedziała plany wydania zupełnie nowego trybu gry do The Division 2. Zanim jednak będziemy mogli go sprawdzić, upłynie sporo wody w Wiśle, gdyż wstępny termin premiery ustalono na końcówkę 2021 roku.

W SKRÓCIE:
  1. The Division 2 otrzyma nowy tryb gry w nadchodzącej aktualizacji.
  2. W sezonie piątym powróci zawartość kosmetyczna z sezonu pierwszego.

W połowie lutego informowaliśmy, że Tom Clancy's The Division 2 otrzyma nową zawartość w tym roku. Wczoraj zespół deweloperski studia Massive Entertainment ujawnił pierwsze konkrety na temat wsparcia, jakiego możemy spodziewać się w najbliższym czasie.

Aktualizacja, o której wspominaliśmy już w lutym, pojawi się najwcześniej pod koniec 2021 roku. Będzie to zupełnie nowy tryb gry, nad którym pracują weterani studia Ubisoft Massive - Adrian Trasca i Yannick Banchereau. Pomagać będzie także oddział Ubisoftu z rumuńskiego Bukaresztu.

By wypełnić graczom czas do momentu premiery darmowego DLC, uruchomiony zostanie kolejny sezon w The Division 2. Twórcy postanowili zrobić powtórkę zawartości z pierwszego, dzięki czemu gracze, którzy nie mieli okazji wcześniej zagrać w ten tytuł, będą mogli zdobyć niedostępne od dłuższego czasu przedmioty kosmetyczne. Oczywiście będą pojawiały się także aktualizacje gry, które wprowadzą poprawki błędów i usprawnienia rozgrywki.

Firma Ubisoft pochwaliła się również ciekawymi statystykami. 40 milionów ludzi zagrało w oba tytuły z serii The Division. Największą aktywność graczy w The Division 2 zanotowano w marcu 2020 roku. Pozostałe ciekawostki znajdziecie na infografice poniżej.

The Division 2 otrzyma nowy tryb gry pod koniec 2021 roku - ilustracja #1
  1. The Division 2 - poradnik do gry
  2. Kompendium Tom Clancy's The Division 2
  3. Oficjalna strona gry The Division 2