Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 marca 2021, 08:30

Wielki sukces Loop Hero; 150 tysięcy graczy w 24 godziny

24 godziny po debiucie Loop Hero może pochwalić się sporym osiągnięciem. W produkcję studia FourQuarters zagrało ponad 150 tysięcy ludzi.

W SKRÓCIE:
  1. Loop Hero zadebiutowało na Steamie 4 marca, osiągając momentalnie sporą popularność.
  2. W tytuł zagrało ponad 150 tysięcy ludzi.

24 godziny. Tyle wystarczyło, by Loop Hero mogło pochwalić się 150 tysiącami graczy. Studio FourQuarters, które wspólnymi siłami z firmą Devolver Digital wypuściło na rynek mieszankę roguelike’a, karcianki i gry RPG, podziękowało graczom za tak ciepłe przyjęcie ich tytułu.

Wczoraj informowaliśmy, że w szczytowym momencie po premierze na Steamie Loop Hero osiągnęło ponad 32 tysiące aktywnych graczy. Jak widać, przełożyło się to na ogólne zainteresowanie i istnieje spora szansa, że Devolver Digital będzie mogło dopisać kolejną udaną produkcję do swojego portfolio.

Na ten moment produkcja ma przytłaczająco pozytywne oceny (96% spośród 2078 recenzentów wypowiada się o Loop Hero w superlatywach). Jak widać, gracze nie znudzili się jeszcze grami roguelike. Pomagają w tym deweloperzy, którzy chętnie mieszają inne gatunki, przez co efekt końcowy potrafi zaskoczyć.

  1. Oficjalna strona Loop Hero
  2. Loop Hero na Steam