Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2019, 11:30

autor: AlexB

Osiemnaście minut rozgrywki z Ghost Recon Breakpoint

W sieci pojawił się osiemnastominutowy gameplay z gry Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint, czyli kolejnej odsłony cyklu strzelanek od firmy Ubisoft. Tytuł ukaże się 4 października bieżącego roku.

AllegroGG Wszystko dla Graczy

Jednym z najważniejszych fragmentów wczorajszej konferencji Ubisoftu zorganizowanej w ramach targów E3 2019 był segment poświęcony grze Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint, czyli kolejnej odsłonie popularnego cyklu strzelanek. Między innymi mogliśmy obejrzeć podczas niego nie jeden, ale aż dwa zwiastuny nadchodzącej produkcji. To jednak nie koniec atrakcji związanych z tytułem. Podczas trwającej imprezy w Los Angeles osoba prowadząca kanał na YouTube o nazwie Arekkz miała okazję przez dwie godziny grać w Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint. Osiemnastominutowy fragment jej zabawy z grą znajdziecie poniżej.

Gameplay przygotowany przez kanał Arekkz skupia się przede wszystkim na walce z różnymi rodzajami wrogów, toczącej się zarówno w dzień, jak i w nocy, lecz nie brakuje w nim również zwykłej eksploracji różnorodnego otoczenia – od pól pełnych kwiatów po industrialne bazy. Według słów youtubera, znalazły się na nim fragmenty z różnych rodzajów misji.

Zarejestrowany film z rozgrywki dość dobrze prezentuje również skalę mapy. Mocno sugeruje też, że podczas zabawy istotną rolę odgrywał będzie system łupów pozostawianych przez przeciwników, który już wzbudza u niektórych fanów spore kontrowersje.

Do premiery nowej odsłony serii Ghost Recon nie zostało zbyt wiele czasu. - Osiemnaście minut rozgrywki z Ghost Recon Breakpoint - wiadomość - 2019-06-11
Do premiery nowej odsłony serii Ghost Recon nie zostało zbyt wiele czasu.

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One 4 października bieżącego roku (chyba że zdecydujemy się na zakup wersji Gold lub Ultimate tytułu, wtedy otrzymamy dostęp do gry trzy dni wcześniej). Tytuł będzie posiadał polską wersję językową (obejmującą wyłącznie napisy). Jednak zanim produkcja oficjalnie pojawi się na półkach sklepowych, od 5 do 8 września wybrane osoby będą mogły ją sprawdzić w ramach zamkniętej bety. Można się do niej zapisać na tej stronie. Zdecydowanie się na pre-order Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint daje gwarantowane miejsce w testach.

  1. Oficjalna strona gry Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint
  2. Widzieliśmy Ghost Recon Breakpoint – czy Punisher dorówna Vaasowi?
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint