Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Warcraft III: Reforged

Warcraft 2 dostał nowe życie, mod Chronicles of the Second War odtwarza kampanię z kultowej gry Blizzarda

Michał Harat, 5 stycznia 2024, 18:01

Grupa moderów, która od lat pracowała nad gruntownym odświeżeniem Warcrafta 2, nareszcie zakończyła pracę. Stworzona na silniku Warcrafta 3: Reforged modyfikacja Chronicles of the Second War: Tides of Darkness jest już dostępna.

Blizzard rozważa „miękki” restart Warcraft 3 Reforged, pyta fanów o opinię

Adrian Werner, 22 stycznia 2023, 07:43

Studio Blizzard Entertainment może jednak nie porzucić gry Warcraft III: Reforged. Nowa ankieta sugeruje, że rozważany jest miękki restart tytułu, oferujący wiele ulepszeń.

Wyczekiwany patch 1.35 do Warcraft 3 Reforged z datą premiery

Adrian Werner, 15 stycznia 2023, 07:19

Poznaliśmy datę premiery patcha 1.35.0 do RTS-a Warcraft III: Reforged. Wprowadzi on m.in. możliwość tworzenia fanowskich kampanii. Wraz z wydaniem tej aktualizacji praktycznie zakończy się rozwój gry.

Twórca modów obdarzył Warcraft 3 Reforged miłością, której poskąpił grze Blizzard [Aktualizacja]

Hubert Śledziewski, 10 stycznia 2023, 15:56

Warcraft III: Reforged otrzymał miłość, którą nie obdarzył go Blizzard. Zapewnił ją grze niezależny autor, tworząc dwie modyfikacje znacząco ulepszające prolog i kampanię ludzi.

Warcraft 3 Reforged dostanie duży update, fani Blizzarda nie tracą nadziei

Kamil Kleszyk, 14 grudnia 2022, 13:09

Na oficjalnej stronie Blizzarda pojawiła się informacja o nadchodzącej łatce, która wkrótce pojawi się w Warcraft III: Reforged. Miłośnicy gry nie kryją radości.

StarCraft i Warcraft z dużymi szansami na zaskakujący powrót, Phil Spencer jest podekscytowany

Krzysiek Kalwasiński, 7 listopada 2022, 15:00

Przejęcie Activision Blizzard przez Microsoft może poskutkować ciekawymi powrotami – jak choćby StarCrafta i Warcrafta. Phil Spencer jest podekscytowany tą myślą.

Gracze Warcraft 3 Reforged czekali lata na rankingowe multi; dostali katastrofę

Agnieszka Adamus, 23 sierpnia 2022, 19:45

Ubiegłotygodniowa premiera patcha 1.33 do Warcraft 3 Reforged nie należała do najlepszych. Społeczność musi borykać się z poważnymi problemami technicznymi.

Okrągła rocznica Warcrafta 3 w cieniu wątpliwych działań Blizzarda

Adrian Werner, 4 lipca 2022, 13:42

Dwudzieste urodziny Warcrafta 3 zostały nieco popsute przez groźby firmy Activision Blizzard, wystosowane do twórcy jednego z fanowskich projektów.

Po 2,5 roku po premierze Warcraft 3 Reforged dostaje brakujące funkcje

Kamil Kleszyk, 15 czerwca 2022, 20:06

Blizzard Entertainment w końcu odpowie na prośby fanów gry Warcraft 3: Reforged i w nadchodzącym patchu 1.33.0 wprowadzi długo wyczekiwane funkcje.

Blizzard nie porzucił Warcraft 3 Reforged; wieści w drodze

Michał Ciężadlik, 30 maja 2022, 18:00

Wiele wskazuje na to, że Blizzard w końcu przypomniał sobie o istnieniu Warcraft 3: Reforged. Według słów prezesa „Zamieci” już niebawem usłyszymy nowe informacje o rozwoju remastera klasyki z 2002 roku.

Warcraft 3: Reforged „przekuty” na nowo; fanowski mod spełnia obietnice Blizzarda

Jakub Błażewicz, 21 stycznia 2022, 14:03

Blizzard chyba nadal nie przypomniał sobie o istnieniu Warcraft III: Reforged, ale fani wciąż pamiętają o niespełnionych obietnicach. Na przykład InsaneMonster, który w modyfikacji Re-Reforged dodaje brakujące nowości do kampanii fabularnej.

Tak mógł wyglądać Warcraft 3: Reforged, gdyby Blizzard przyłożył się do pracy

Paweł Musiolik, 29 sierpnia 2021, 11:18

Youtuber posługujący się nickem AXCEL przygotował pokaz gry Warcraft 3: Reforged stworzonej na wczesnej wersji silnika Unreal Engine 5. Efekt, mimo że projekt jest skromny, wygląda ujmująco.

Blizzard stopniowo zabijany przez Activision - Jason Schreier wyjawia kulisy produkcji Warcraft 3: Reforged

Hubert Śledziewski, 22 lipca 2021, 20:56

Jason Schreier z serwisu Bloomberg przeprowadził małe dochodzenie w sprawie powstawania gry Warcraft 3: Reforged. Według jego ustaleń fatalny stan produkcji Blizzard Entertainment spowodowały cięcia budżetowe i złe zarządzanie ze strony Activision, które przez lata pozbawiało firmę niezależności.

Warcraft 3: Reforged wciąż bez obiecanych funkcji

Jakub Błażewicz, 28 listopada 2020, 15:13

Dziesięć miesięcy po premierze Warcraft III: Reforged Angzt z Reddita ponownie podsumował dotychczasowy rozwój produkcji. Niestety, w grze wciąż brakuje wielu elementów z oryginalnego Warcraft 3, mimo obietnic Blizzarda.

Nie tylko WoW - Blizzard rozbudza nadzieję na Warcraft 4

Jakub Błażewicz, 3 listopada 2020, 14:22

J. Allen Brack wypowiedział się na temat przyszłości serii Warcraft. Prezes Blizzarda zapewnił, że firma zamierza rozwijać markę nie tylko w ramach World of Warcraft.

Warcraft 2 wraca jako mod do Warcraft 3: Reforged i wygląda świetnie

Jakub Błażewicz, 28 września 2020, 19:58

Warcraft III: Reforged otrzyma modyfikację Chronicles of the Second War. Mod odtworzy drugą odsłonę cyklu, poszerzając ją o nowe tło fabularne i mechanizmy rozgrywki.

Warcraft 3: Reforged - Blizzard naprawia grę, będzie patch

Mateusz Popielak, 21 maja 2020, 17:30

Blizzard poinformował na swoim blogu o planowanych aktualizacjach do Warcraft 3: Reforged. Wśród wielu obietnic ze strony giganta znajdziemy też szczegóły.

W Warcraft 3: Reforged nadal brakuje funkcji zapowiedzianych przez deweloperów

Paweł Woźniak, 13 maja 2020, 15:51

Gracze Warcrafta III: Reforged zwracają uwagę na to, że po ponad trzech miesiącach od premiery w grze nadal brakuje sporo funkcji, które deweloperzy obiecali przywrócić. Do tej pory ukazały się tylko cztery patche (głównie naprawiające błędy oraz optymalizację), a komunikacja ze strony twórców jest praktycznie zerowa.

Czy to koniec Blizzarda? Piąty odcinek Friendly Fire Podcast

Paweł Woźniak, 14 lutego 2020, 16:05

W kolejnym odcinku Friendly Fire Podcast głównym tematem jest Blizzard. Wspominamy ich pierwsze gry, wybieramy największe hity i zastanawiamy się, co dalej. Czy ostatnie wtopy to tylko potknięcia, czy zapowiedź upadku?

Blizzard ułatwia zwroty Warcraft 3: Reforged i komentuje premierę

Jakub Błażewicz, 7 lutego 2020, 14:56

Firma Blizzard umożliwiła graczom automatyczne uzyskanie zwrotu za grę Warcraft III: Reforged. W sprawie nieudanego odświeżenia strategicznej klasyki wypowiedział się też prezes J. Allen Brack, którzy przyznał, że był to ciężki tydzień dla spółki.

Blizzard przeprasza za Warcraft 3 Reforged

Bartosz Świątek, 4 lutego 2020, 11:44

Studio Blizzard Entertainment - odpowiedzialne za stworzenie wydanego niedawno Warcraft III: Reforged - przeprosiło fanów, którzy nie są zadowoleni z jakości tej produkcji. Deweloperzy poinformowali także o planach rozwoju gry - w tym o brakujących funkcjach, które zostaną przywrócone.

Warcraft 3 Reforged z rekordowo niskimi ocenami graczy w Metacritic

Adrian Werner, 2 lutego 2020, 07:50

W kilka dni po premierze gra Warcraft III: Reforged stała się najgorszej ocenianą przez graczy produkcją w historii serwisu Metacritic. Nawet tak spektakularne porażki jak Fallout 76 czy Anthem mogą pochwalić się znacznie lepszymi wynikami.

Przeciek: kup Radeona i odbierz za darmo Resident Evil 3 oraz inne gry

Konrad Serafiński, 1 lutego 2020, 10:35

Serwis VideoCardz donosi, że AMD powraca z pakietem Rise The Game. Jeśli niebawem kupicie którąś z kart producenta, w prezencie otrzymacie zestaw gier, a w nim - zależnie od modelu - Resident Evil 3, Ghost Recon: Breakpoint, Monster Hunter: World - Iceborne i/lub Warcraft III: Reforged.

Warcraft 3: Reforged - twórcy nie będą mieli praw do swoich modów

Krzysztof Kałuziński, 30 stycznia 2020, 12:16

Blizzard wyciągnął wnioski z błędów popełnionych w przypadku gry Warcraft III. W nowej wersji produkcji o podtytule Reforged firma zapewnia sobie pełne prawo do zawartości tworzonej przez fanów. „Zamieć” nie chce stracić kolejnej perełki w stylu DOTA.

Premiera Warcraft 3 Reforged

Bartosz Świątek, 29 stycznia 2020, 09:42

Dziś ma miejsce premiera Warcraft III: Reforged - remake’u klasycznej strategii czasu rzeczywistego Warcraft III: Reign of Chaos od studia Blizzard Entertainment, wraz z dodatkiem The Frozen Throne. Tytuł jest dostępny wyłącznie na komputerach.

Warcraft 3 Reforged - nowe wymagania sprzętowe na PC

Adrian Werner, 28 stycznia 2020, 09:35

Chwilę przed premierą Warcraft III: Reforged studio Blizzard Entertainment opublikowało zaktualizowane wymagania sprzętowe gry.

Najbardziej oczekiwane premiery 2020 roku na GRYOnline.pl

Adrian Werner, 26 grudnia 2019, 09:33

W trzeciej części cyklu podsumowującego mijający rok w serwisie GRYOnline.pl omawiamy nadchodzące produkcje, które wzbudziły najwięcej zainteresowania naszych czytelników.

Data premiery Warcraft 3 Reforged ogłoszona

Bartosz Świątek, 18 grudnia 2019, 09:58

Firma Blizzard Entertainment podała datę premiery remake’u Warcrafta III i dodatku The Frozen Throne, zatytułowanego Warcraft III: Reforged. Tytuł, który pierwotnie miał zadebiutować jeszcze w tym roku, trafi w ręce graczy w styczniu 2020 r.

Rozpoczęły się beta-testy trybu multiplayer Warcraft 3 Reforged

Bartosz Świątek, 30 października 2019, 08:35

Rozpoczęły się beta-testy strategii czasu rzeczywistego Warcraft III: Reforged, będacej usprawnioną wersją popularnego tytułu z 2002 roku. W pierwszej kolejności zaproszenia otrzymują osoby, które nabyły przedpremierowo remake w edycji Spoils of War.

Warcraft 3 Reforged kontra oryginał, czyli porównanie graficzne jednostek

Jakub Błażewicz, 21 października 2019, 16:37

W sieci pojawiły się filmik zestawiający Warcraft III: Reforged z Warcraft III: Reign of Chaos. Użytkownik LeystTV zamieścił porównanie graficzne modeli i animacji jednostek z obu wersji strategii Blizzarda.

Trzy gameplaye z Warcraft 3: Reforged

Miłosz Szubert, 17 października 2019, 11:45

W sieci pojawiły się aż trzy długie gameplaye prezentujące zabawę dowolną w Warcraft III: Reforged, czyli odświeżonej wersji popularnego RTS-a od firmy Blizzard. Produkcja ma ukazać się jeszcze w tym roku.

Świeże grafiki z Warcraft 3 Reforged. Jest prawie idealnie

Mariusz Noworyta, 14 października 2019, 14:17

Nowe ujęcia kampanii, portrety postaci, ekrany ładowania, tła z trybu potyczki i zrzuty ekranu z menu wersji beta – to wszystko zostało opublikowane w serwisie Wowhead przez użytkownika Anshlun z firmy Blizzard. Warcraft III Reforged będzie prezentował się godnie, lecz Blizzard ponownie zaliczył pewną wpadkę.

Warcraft 3 Classic i dodatek The Frozen Throne usunięte ze sklepu Blizzarda

Krystian Pieniążek, 15 listopada 2018, 15:39

Oryginalne wersje Warcrafta III oraz dodatku The Frozen Throne zniknęły z oferty cyfrowego sklepu Blizzarda. Chętni na zapoznanie się z ich zawartością muszą złożyć zamówienie przedpremierowe na grę Warcraft III: Reforged... na co nie mają zbyt wiele czasu.

Blizzard nie ma w planach Warcrafta 4

Bartosz Świątek, 7 listopada 2018, 11:45

Pete Stilwell – starszy producent w studiu Blizzard Entertainment – stwierdził w wywiadzie prasowym, że firma nie planuje na razie tworzenia pełnoprawnej kontynuacji cyklu strategicznego Warcraft.

Minimalne wymagania sprzętowe Warcraft 3 Reforged

Bartosz Świątek, 7 listopada 2018, 08:57

Firma Blizzard Entertainment przedstawiła minimalne wymagania sprzętowe Warcraft III: Reforged w wersji PC i Mac. Do uruchomienia gry wystarczy komputer, który lata młodości ma już za sobą.

Warcraft 3 Reforged – zobacz porównanie graficzne z oryginalną wersją

Bartosz Świątek, 6 listopada 2018, 14:52

Serwis Candyland opublikował filmik prezentujący porównanie graficzne obydwu wersji RTS-a Warcraft III – tej wydanej w 2002 roku oraz zapowiedzianego niedawno remastera Reforged.

Warcraft 3: Reforged – tryb multiplayer kompatybilny z oryginalną grą

Michał Kułakowski, 4 listopada 2018, 08:35

Tryb zabawy wieloosobowej w Warcraft 3: Reforged będzie kompatybilny z oryginalną wersją gry. Poznaliśmy także kilka innych informacji na temat odświeżonej wersji i jej kampanii fabularnej. Remaster jednego z najpopularniejszych RTS-ów w historii ukaże się w przyszłym roku na komputerach PC.

BlizzCon 2018 – zapowiedziano Warcraft 3: Reforged

Michał Kułakowski, 2 listopada 2018, 20:48

Na rozpoczynającym się dziś konwencie BlizzCon 2018 zapowiedziano grę Warcraft III: Reforged. Jest to zremasterowana wersja legendarnego RTS-a z 2002 roku, która trafi do pecetowych graczy w 2019 roku.

Remaster Warcrafta 3 w drodze? Blizzard szuka pracowników

Amadeusz Cyganek, 11 lipca 2018, 12:50

W sieci pojawiło się ogłoszenie udostępnione przez studio Blizzard Entertainment, za sprawą którego firma szuka pracowników przeznaczonych do prac nad klasycznymi tytułami, a w szczególności – Warcraftem III.

Blizzard zaprasza eksgraczy Warcrafta III do USA - zapowiedź nowej odsłony już wkrótce?

Jakub Błażewicz, 16 lutego 2018, 09:56

Byli gracze Warcrafta III poinformowali o zaproszeniu ich przez firmę Blizzard do USA na specjalne wydarzenie, mające odbyć się pod koniec lutego. Na razie nie znamy żadnych konkretów, ale wkrótce ma pojawić się ogłoszenie w związku z tą imprezą, a gracze już spekulują na temat możliwej zapowiedzi nowej odsłony klasycznej serii RTS-ów.