Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 maja 2020, 17:30

Warcraft 3: Reforged - Blizzard naprawia grę, będzie patch

Blizzard poinformował na swoim blogu o planowanych aktualizacjach do Warcraft 3: Reforged. Wśród wielu obietnic ze strony giganta znajdziemy też szczegóły.

Warcraft 3: Reforged - Blizzard naprawia grę, będzie patch - ilustracja #1
Gracze wciąż wyczekują aktualizacji.

W zeszłym tygodniu poruszyliśmy temat braku funkcji, które obiecali deweloperzy Warcraft III: Reforged. Dwa dni temu w sieci pojawił się wpis na oficjalnym blogu Blizzarda informujący o planowanych aktualizacjach, które mają przynieść obiecywane zmiany i nie tylko. Czego możemy się spodziewać?

Głównym celem firmy jest poprawa komunikacji między graczami i dodanie wyczekiwanych funkcji do gry. W kwestii pozbycia się błędów twórcy mają zamiar naprawić częstą desynchronizację pojawiającą się w trakcie rozgrywki sieciowej. Zmianom ma ulec również balans gry. Jak twierdzi firma:

Naszym celem jest utrzymanie klasycznych strategii tam, gdzie to możliwe, przy jednoczesnym promowaniu większej strategicznej różnorodności. Warcraft III jest grą RTS (Real-Time Strategy) ukierunkowaną na bohaterów i chcemy to zaznaczyć, dając graczom możliwość rozgrywki różnymi z nich, zachowując przy tym unikalny styl gry właściwy dla każdej rasy i asymetrię między nimi.

Ze wpisu możemy dowiedzieć się, że Blizzard chce popracować również nad systemem dobierania graczy. W ogłoszeniu mowa jest również o ulepszeniach w kwestii drabinek rankigowych, profili, niestandardowych kampanii oraz klanów. O szczegółach firma ma informować w przyszłości.

Nie znamy daty wypuszczenia aktualizacji, ale skoro Blizzard nie przedstawił nam do tej pory wszelkich informacji możemy jeszcze długo poczekać, zanim w grze pojawią się jakieś zmiany. A jak wiemy dłuższy czas oczekiwania na zmiany w grach nigdy nie wychodzi na dobre. Szczególnie jeśli mówimy o grze, która zebrała tak niskie oceny. Pozostaje nam jedynie obserwować rozwój wydarzeń.

  1. Blizzard - strona główna
  2. Warcraft 3 Reforged - poradnik do gry